CBS Action

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

17:00 - 18:00
Najemnicy 2
Tajna Jednostka Specjalna działa wszędzie tam, gdzie rząd Stanów Zjednoczonych nie może się oficjalnie angażować. Oddziałem dowodzi emerytowany major Matthew Shepherd. Do jego zadań należy zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Służą w nim: były snajper i zarazem ekspert od amunicji, specjalista od helikopterów, handlarz bronią i były tajny agent CIA. Ich ryzykowne misje mają chronić interesów rządu na terytorium kraju i poza jego granicami.
18:00 - 19:00
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5
Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.
19:00 - 21:00
Bunt maszyn
Wojskowy samolot rozbija się na jednej z tropikalnych wysp Pacyfiku. Okazuje się, że maszyna przewoziła nową, tajną broń opracowaną na zamówienie rządu USA - zabójcze roboty. Po katastrofie obdarzone sztuczną inteligencją monstra wymykają się spod kontroli twórców i przejmują władzę nad terytorium wyspy. Armia amerykańska wysyła na miejsce oddział komandosów, którym przewodzi major Richard Tunney (Joe Lando). Doskonale wyszkoleni specjaliści muszą dezaktywować zbuntowane maszyny. Żołnierze mogą także liczyć na wsparcie profesor Susan Foster (Lisa LoCicero). Nie ma jednak pewności, czy ludzie poradzą sobie z pancernymi i uzbrojonymi w nowoczesną broń robotami.
21:00 - 22:45
Transmorfersi: Upadek ludzkości
22:45 - 00:30
Transmorfersi
Przed kilkuset laty złowroga rasa kosmicznych robotów podbiła Ziemię. Obecnie niewielka grupa ocalałych rozpoczyna bunt przeciwko władzy maszyn.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.