CBS Action

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

16:00 - 17:00
Tajne akcje CIA
Serial pokazuje codzienną walkę agentów CIA z różnymi organizacjami przestępczym. Rozwiązują zagadki szpiegowskie i walczą z terrorystami.
17:00 - 18:00
Agenci NCIS 4
Do głównych zadań detektywów należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Na czele zespołu NCIS do momentu przejścia na emeryturę stał Jethro Gibbs (Mark Harmon), doświadczony oficer dochodzeniowy. Jego kontrowersyjne metody śledcze często rozmijały się z obowiązującymi przepisami, ale zawsze odnosiły skutek. Zastąpił go Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował jako detektyw wydziału zabójstw w Baltimore. Za wszelka cenę stara się udowodnić, że jest lepszy od Gibbsa. Ten jednak po jakimś czasie musiał wrócić do pracy, by pomóc kolegom. Timothy McGee (Sean Murray) jest specjalistą od komputerów, z kolei Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczynią medycyny sądowej. Doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) jako lekarz sądowy rzadko się myli w diagnozach. Po śmierci Caitlin Todd do zespołu dołączyła Ziva David (Cote de Pablo), funkcjonariuszka izraelskiej agencji wywiadowczej, a na czele NCIS stanęła...
18:00 - 19:00
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 3
Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.
19:00 - 21:00
Dinotopia
Zamożny Amerykanin Frank Scott (Stuart Wilson) wyrusza w podróż wraz ze swoimi nastoletnimi synami, Karlem (Tyron Leitso) i Davidem (Wentworth Miller). Ich samolot rozbija się w pobliżu Karaibów. Karl i David, którym udaje się przeżyć katastrofę, trafiają do niezwykłej krainy, Dinotopii, w której żyją dinozaury. Spotykają jej mieszkańców - wyjętego spod prawa potomka piratów Cyrusa Crabba (David Thewlis), i Oonu (Colin Salmon), dowódcę oddziału Skybax Corps - ludzi latających na pterozaurach. Bracia zakochują się w pięknej Marion (Katie Carr), która ma zostać w przyszłości przywódczynią swojego narodu. Poznają jej rodziców - Rosemary (Alice Krige) i Mayora (Jim Carter). Dziewczyna zabiera ich do Waterfall City, stolicy Dinotopii. Jej ojciec, nadzorca miasta, zapisuje chłopców do akademii. Mają się tu nauczyć, jak żyć w Dinotopii. Na miejscu zaprzyjaźniają się z gadatliwym Zippo, dinozaurem, który zna 17 języków. Nastolatków czekają niezwykłe wyzwania. Karl ma doglądać narodzin...
21:00 - 23:00
Prorok
Specjalny agent rządowy Jarrid (Don 'The Dragon' Wilson) potrafi przewidywać przyszłość. To rezultat eksperymentu, któremu został poddany w dzieciństwie. Z grupą osieroconych dzieci uczestniczył w programie, którego celem było stworzenie niezwyciężonego żołnierza przyszłości. Teraz niespodziewanie zwierzchnicy Jarrida rozkazują mu odszukanie uczestników doświadczeń sprzed lat. Okazuje się jednak, że to podstęp. Odnajdywane przez agenta osoby kolejno giną od kul zamachowców. Jeżeli Jarridowi nie uda się zdemaskować spisku, następną ofiarą będzie on sam.
23:00 - 01:00
Współczesny gladiator
Pojedynki shootfightingu mają jedną podstawową zasadę - żaden z walczących przeciwników nie może zginąć. W finale turnieju mają stanąć naprzeciw siebie najlepsi wojownicy - Lee (Martin Kove) i Shingo (Bolo Yeung). Do walki jednak nie dochodzi, gdyż Lee zostaje wykluczony z klubu za zabicie przeciwnika. Postanawia więc wyjechać do Meksyku, żeby tam organizować walki shootfightingu, w których nie będą obowiązywały żadne zasady. Tymczasem Shingo zostaje trenerem młodych i zdolnych zawodników: Nicka (Michael Bernardo) oraz Rubena (William Zabka). Obaj zaczynają wygrywać coraz więcej turniejów i właśnie wtedy otrzymują propozycję wzięcia udziału w turnieju rozgrywanym w Meksyku. Nie podejrzewając złych intencji, zgadzają się na wyjazd. Jednak na miejscu okaże się, że walka o zwycięstwo będzie jednocześnie walką o własne życie.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.