Kino Polska

teraz płać kartą - https://licenses24.co.uk/yoytv/index.php


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

06:00 - 07:45
Nowy
Po odbyciu służby wojskowej, wykwalifikowany tokarz Heniek Sochocki (Damian Damięcki) zamierza podjąć pracę w dużym zakładzie metalurgicznym w Warszawie. Okazuje się, że zanim to nastąpi, trzeba pokonać mnóstwo biurokratycznych przeszkód. Wreszcie Sochocki zostaje przyjęty na okres próbny. Pierwszy dzień w zakładzie upływa mu na załatwianiu kolejnych formalności.
07:45 - 09:35
TV okazje
Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.
09:35 - 11:35
Chudy i inni
Lata 50. XX wieku. Na budowie wielkiej zapory wodnej pracuje brygada Chudego (Wiesław Gołas). Robotnicy pochodzą z różnych stron Polski. Są wśród nich, Pryszczaty (Ryszard Pietruski), Kosa (Franciszek Pieczka), Mały (Wiesław Dymny), Byk (Mieczysław Stoor), Stary (Edward Rączkowski) i Partyjny (Marian Kociniak). Pewnego dnia na budowie zjawia się dziennikarz z miasta (Leon Niemczyk). Redaktor traktowany jest przez wszystkich jak intruz. Kiedy robotnicy wracają z nim z zakrapianej alkoholem imprezy, Pryszczaty zrzuca dziennikarza z mostu do rzeki. Poszukiwania nie dają rezultatu. Grupa postanawia, że Pryszczaty musi zniknąć. W trakcie przesłuchań wszyscy solidarnie milczą i nikt nie zdradza winowajcy. Brygada zmusza jednak do wyjazdu Partyjnego, którego robotnicy posądzają o donosicielstwo. Na uroczystości z okazji otwarcia mostu Partyjny pojawia się w towarzystwie... zaginionego dziennikarza. Film zrealizowany na terenie budowy zapory w Solinie. Autorem scenariusza jest Wiesław...
11:35 - 13:35
Boże skrawki
Kraków, 1942 rok. Rodzice 11-letniego Żyda Romka (Haley Joel Osment) wyprowadzają go z getta i ukrywają na wsi u polskiej rodziny. Gniecio Lipa (Olaf Lubaszenko) mimo obaw żony Mańki (Małgorzata Foremniak) zabiera go do siebie. Chłopiec zaprzyjaźnia się z młodszym synem gospodarzy, Tolem (Liam Hess), poznaje także inne dzieci z wioski. By nie zostać zdemaskowanym, Romek uczęszcza na lekcje religii. Maluchy przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. Pewnego dnia Gniecio razem ze swoim sąsiadem Klubą jedzie do miasta, by sprzedać świnię, która dotąd ukrywał w piwnicy. Niebawem Kluba wraca do wsi z martwym Lipą, mówiąc, że zastrzelili go Niemcy. Ksiądz (Willem Dafoe) jednak mu nie wierzy. Tolo bardzo przeżywa śmierć ojca i zaczyna chorować. Mańka winą za zamordowanie męża obarcza Romka. Wkrótce chłopiec staje się świadkiem rozmowy księdza z Klubą, który przyznaje się do zamordowania Gniecia.
13:35 - 15:55
1920 Bitwa Warszawska
Warszawa, rok 1920. Polski poeta i ułan, Jan Krynicki (Borys Szyc), zakochuje się w aktorce teatru rewiowego, Oli (Natasza Urbańska). W obliczu zbliżającej się wojny z bolszewikami postanawiają jak najszybciej wziąć ślub. Zaraz po ceremonii pan młody wyrusza na front. Jego grupa zostaje rozbita, a on sam trafia do niewoli. Czekista Bykowski (Adam Ferency) siłą włącza go do swojego bolszewickiego oddziału. Wkrótce Ola wyrusza na wojnę w charakterze sanitariuszki, by szukać ukochanego. Tymczasem linia frontu przesuwa się w pobliże Warszawy i marszałek Piłsudski (Daniel Olbrychski) podejmuje ryzykowną decyzję o kontrofensywie. Dochodzi do decydującego starcia... Wysokobudżetowa produkcja, która jest pierwszym polskim filmem pełnometrażowym nakręconym w technologii 3D.
15:55 - 16:45
Kabaretowy rejs
Najlepsze skecze w wykonaniu najpopularniejszych polskich kabaretów i satyryków, m.in. Ani Mru-Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupy MoCarta czy formacji Łowcy.B.
16:45 - 17:35
Kabaretowy rejs
Najlepsze skecze w wykonaniu najpopularniejszych polskich kabaretów i satyryków, m.in. Ani Mru-Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupy MoCarta czy formacji Łowcy.B.
17:35 - 20:00
U Pana Boga w ogródku
Małe podlaskie miasto Królowy Most. Czas płynie leniwie, a mieszkańcy żyją w zgodzie z rytmem natury. Przełożeni aspiranta Mariana Cielęckiego (Wojciech Solarz), najsłabszego absolwenta szkoły policyjnej, uważają, że na dalekiej prowincji powinien sobie poradzić. Tymczasem funkcjonariusze CBŚ umieszczają tu w wynajętej willi, świadka koronnego Jerzego Bociana, prawdziwe nazwisko Józef Czapla, pseudonim Żuraw (Emilian Kamiński). Zeznaje on w procesie mafii z Milanówka. W ramach programu ochrony świadków należy mu się zmiana tożsamości i adresu. Proboszcz Antoni (Krzysztof Dzierma) uważa go za kolejnego zbłąkanego, którego trzeba sprowadzić na właściwą drogę. Natomiast komendant Henryk (Andrzej Zaborski) zajmuje się biznesmenem z Włoch i jego planami budowy w miasteczku supermarketu. Z kolei jego córka Luśka (Agata Kryska) najpierw postarała się o dziecko, a teraz szuka męża. Kontynuacja filmu "U Pana Boga za piecem" z 1998 roku. Obraz otrzymał m.in. Nagrodę Specjalną Jury na FPFF w...
20:00 - 22:05
Zaklęte rewiry
Lata 30. XX wieku. Młody prowincjusz Roman Boryczko (Marek Kondrat) zostaje pomywaczem w kuchni restauracji hotelu "Pacyfik". Panujące tam stosunki szybko dają mu się we znaki. Mimo to, Romkowi udaje się zaprzyjaźnić z Frycem (Roman Skamene), pracownikiem bufetu, oraz awansować w hotelowej hierarchii. Dwaj młodzieńcy przygotowują się do egzaminu na kelnera. Niestety w tym samym czasie, bez żadnego konkretnego powodu Romek staje się obiektem złośliwości i fizycznej przemocy ze strony brutalnego przełożonego, Fornalskiego (Roman Wilhelmi), który wyraźnie uwziął się na chłopaka. Jego zachowanie ma duży wpływ na osobowość Romana, który zmienia się w cynicznego cwaniaka. Boryczko osiąga wreszcie zawodowy sukces, ale traci zaufanie Fryca oraz dziewczynę, w której się zakochał... Ekranizacja powieści Henryka Worcella zdobyła m.in. dwie nagrody podczas FPFF w Gdańsku w 1975 roku. Film Janusza Majewskiego otrzymał również trzy nagrody podczas MFF w Panamie oraz Syrenkę Warszawską.
22:05 - 23:50
W sypialni
Czterdziestoletnia Edyta (Katarzyna Herman) zmaga się z życiowym kryzysem. Porzuciła męża, syna i dom położony nad morzem. Przebywa w Warszawie, gdzie noce spędza w hotelowym pokoju, a dnie w samochodzie, jeżdżąc bez końca po nieznanym sobie mieście. Gdy w jej portfelu zaczyna brakować pieniędzy, kobieta zamieszcza w prasie ogłoszenie, w którym oferuje usługi seksualne. Zamiast jednak wywiązywać się ze swoich nowych "obowiązków", Edyta usypia klientów, a ich mieszkań używa jako tymczasowego schronienia. Ta sytuacja trwa do chwili, aż zagubiona czterdziestolatka poznaje Patryka (Tomasz Tyndyk).
23:50 - 01:50
Trzeba zabić tę miłość
Magda (Jadwiga Jankowska-Cieślak) i Andrzej (Andrzej Malec) nie dostają się na studia z powodu zbyt niskiej liczby punktów. Dziewczyna podejmuje pracę salowej w szpitalu, natomiast chłopak zatrudnia się w prywatnym warsztacie samochodowym. Ponieważ oboje się kochają, myślą o wspólnym życiu. Aby zdobyć pieniądze na mieszkanie, Andrzej w tajemnicy przed partnerką zgadza się zostać kochankiem kobiety (Barbara Wrzesińska), która jest żoną jego szefa Karola (Jan Englert). Pewnego dnia młody pracownik wykorzystuje nadarzającą się okazję i kradnie z mieszkania przełożonego cenną ikonę. Tymczasem Magda dowiaduje się o zdradzie Andrzeja. W filmie Janusza Morgensterna zadebiutowała Jadwiga Jankowska-Cieślak, która w 1972 roku została wyróżniona Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego.

Nadawcą transmisji jest użytkownik Marek N. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.