Kino Polska

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

15:45 - 17:35
Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce...
Piotr Nowosad (Piotr Machalica) powraca do Polski z zagranicy, gdzie przebywał na stypendium naukowym. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że z uniwersyteckiej pensji nie utrzyma żony Barbary (Gabriela Kownacka) i syna Mateusza (Jakub Jabłoński). Chce zatem zainwestować przywiezione z Zachodu pieniądze w dochodowy interes. Zaczyna od sprzedaży frytek i zapiekanek, później otwiera punkt ksero, biuro matrymonialne, a nawet próbuje hodować i eksportować żaby do Francji. Niestety, każda z podejmowanych działalności kończy się fiaskiem. Na domiar złego Piotr nie potrafi poruszać się w świecie nieustannie zmieniających się przepisów prawnych. Po kilku nieudanych przedsięwzięciach traci wszystkie oszczędności. Odchodzi od niego żona. Mężczyzna jest bliski załamania. Wówczas niespodziewanie okazuje się, że za granicą przyznano mu prestiżową i wysoką nagrodę pieniężną za napisaną przed laty pracę naukową.
17:35 - 18:00
Kemping
Rodzina Alicji jak co roku wyjeżdża na wspólne wakacje. Dziewczyna (Olga Sarzyńska)wraca specjalnie z Holandii, gdzie pracuje, by spędzić kilka dni w gronie najbliższych. Tegoroczny wypoczynek będzie jednak inny niż wszystkie.
18:00 - 19:00
Kabaretowy rejs Deluxe
Najlepsze skecze w wykonaniu najpopularniejszych polskich kabaretów i satyryków, m.in. Ani Mru-Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupy MoCarta czy formacji Łowcy.B.
19:00 - 20:00
Kabaretowy rejs Deluxe
Najlepsze skecze w wykonaniu najpopularniejszych polskich kabaretów i satyryków, m.in. Ani Mru-Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupy MoCarta czy formacji Łowcy.B.
20:00 - 21:45
Rzeź
Nowy Jork. Na placu zabaw w parku dochodzi do bójki dwóch 11-letnich chłopców. Zachary Cowan (Elvis Polanski) uderza swojego rówieśnika w twarz kijem. Wkrótce rodzice pokrzywdzonego Ethana (Eliot Berger) - Penelope (Jodie Foster) i Michael (John C. Reilly) Longstreet zapraszają państwa Cowan do swojego domu, by wyjaśnić, jak i dlaczego doszło do przykrego incydentu. Początkowo gospodarze oraz ich goście - Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) - starają się zachować klasę, jednak ich rozmowa szybko przeradza się w lawinę potyczek słownych i wzajemnych złośliwości. W tym starciu stawką jest dobre imię i status każdego z uczestników spotkania i wszystkie chwyty wydają się dozwolone. Na jaw zaczynają wychodzić najbardziej skrywane tajemnice obu par. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii. Napięcie i obopólna wrogość niebezpiecznie narastają... Film...
21:45 - 23:45
Komornik
Lucjan Bohme (Andrzej Chyra) pracuje w Wałbrzychu jako komornik. Odnosi liczne sukcesy, jest bezwzględny, pewny siebie i arogancki. Wyraźnie widać, że egzekucja długów nie jest tylko jego pracą, ale i życiową pasją. W końcu jednak sam zostaje wplątany w czyjąś grę, której częścią jest również jego romans z zamężną Anną Zenke (Małgorzata Kożuchowska). Lucjan przyjmuje łapówkę od dłużnika Wiśniaka (Sławomir Orzechowski). Choć wydaje mu się, że sam zastawia zasadzkę na łapówkarza, wszystko obraca się przeciw niemu. Niespodziewanie Lucjan dowiaduje się, że młody piłkarz, Marczak, którego postawił przed sądem za oszustwo, popełnił samobójstwo w gmachu sądu. Pod wpływem tego wydarzenia komornik postanawia zmienić się i zadośćuczynić wyrządzonym krzywdom. Wtedy okazuje się, że może liczyć tylko na jedną osobę, Gośkę Bednarek (Kinga Preis), dawną przyjaciółkę, która sama boryka się z nieudanym życiem. Najliczniej nagradzany polski film roku 2005. Zdobył sześć nagród na Festiwalu Polskich...
23:45 - 01:25
Pod powierzchnią
Upalne lato. W opuszczonym domu nad jeziorem spotyka się czwórka przyjaciół: Piotr (Zbigniew Kaleta), Iza (Beata Kozikowska), Michał (Tomasz Karolak) i Anna (Magdalena Boczarska). Sytuacja między nimi komplikuje się, gdy wychodzą na jaw głęboko skrywane namiętności. Pod powierzchnią rzeczywistości każde z nich odkryje zaskakujący świat.

Nadawcą transmisji jest użytkownik Marek N. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.