Kino Polska

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

16:50 - 18:00
Profesor na drodze
Bohaterami filmu są uczniowie wieczorowej szkoły dla dorosłych, którzy po latach decydują się nadrobić zaległości w wykształceniu i zdobyć świadectwo dojrzałości. Pogodzenie pracy zawodowej, życia rodzinnego i nauki okazuje się bardzo trudne. W przyzwyczajeniu się do nowej sytuacji pomaga im ulubiony profesor, nauczyciel języka polskiego (Józef Nalberczak). Z pozoru szorstki, zjednuje sobie ich sympatię i szacunek wyrozumiałością i życzliwością. Kiedy zachodzi taka potrzeba, dopinguje ich do większego wysiłku, wspiera w chwilach zwątpienia i wyciąga z różnych opresji. Wkrótce pedagog wpada w poważne tarapaty...
18:00 - 19:00
Kabaretowy rejs
Najlepsze skecze w wykonaniu najpopularniejszych polskich kabaretów i satyryków, m.in. Ani Mru-Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupy MoCarta czy formacji Łowcy.B.
19:00 - 20:00
Kabaretowy rejs
Najlepsze skecze w wykonaniu najpopularniejszych polskich kabaretów i satyryków, m.in. Ani Mru-Mru, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Grupy MoCarta czy formacji Łowcy.B.
20:00 - 22:05
Skazany na bluesa
Biografia legendarnego wokalisty formacji Dżem - Ryszarda Riedla. Tychy, 1976 rok. 20-letni Rysiek (Tomasz Kot) poza podstawówką nie ukończył żadnej szkoły i nie ma stałej pracy. Jest zafascynowany kulturą hippisowską. Postawa życiowa chłopaka nie podoba się jego ojcu (Adam Baumann). Między mężczyznami wciąż dochodzi do konfliktów. Rysiek od dzieciństwa przyjaźni się z Indianerem (Maciej Balcar). Ich wspólną pasją jest muzyka. Razem też eksperymentują z narkotykami. Nawet po ślubie z Golą (Jolanta Fraszyńska) i narodzinach dwojga dzieci Riedel nie myśli o stabilizacji. Wówczas jest już wokalistą bluesowego zespołu Dżem. Zdobywa coraz większą popularność i staje się idolem dla rzeszy fanów. Niestety uzależnienie od narkotyków nie pozwala mu normalnie funkcjonować. Umiera w wieku zaledwie 37 lat. Film w 2005 na FPFF w Gdyni zdobył trzy nagrody (kostiumy, Złoty Klakier dla najdłużej oklaskiwanego filmu, Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni za najlepszy debiut dla Tomasza Kota).
22:05 - 00:30
Wszyscy jesteśmy Chrystusami
Adam Miauczyński (Andrzej Chyra) został kulturoznawcą. Znalazł pracę na uczelni i nic nie wskazywało, że jego życie będzie pasmem nieszczęść. W końcu zaczął pić. Jakimś cudem jako alkoholik znalazł żonę, z którą miał dziecko. Po narodzinach syna, Sylwestra (Michał Koterski), przestał pić. Abstynencja trwała prawie siedem lat. Po tym okresie ponownie wpadł w nałóg. Przez alkohol stracił nie tylko pracę, ale również rodzinę. Po latach, 55-letni Adam (Marek Kondrat) spotyka się ze swoim dorosłym synem i razem wspominają bolesną przeszłość. Przed ostatecznym upadkiem ratuje go jednak miłość Sylwestra. Spotkanie zniszczonego przez alkohol i opuszczonego przez najbliższych Adama z uzależnionym od narkotyków synem, którego życie zrujnował ojciec, sprawia, że rozpoczynają szczerą rozmowę o wszystkim, co ich do tej pory dzieliło. Okazuje się, że dla każdego z nich przeszłość jawi się zupełnie inaczej.

Nadawcą transmisji jest użytkownik Marek N. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.