Filmbox Arthouse

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

10:50 - 12:35
Wanilia i czekolada
Penelope jest już znudzona ciągłymi romansami męża i opieką nad dziećmi. Postanawia opuścić rodzinę i przenieść się do willi należącej do jej zmarłej babki. Niewierny małżonek błaga kobietę by do niego wróciła, lecz ta zdążyła już odnowić relację z Carlosem, bogatym malarzem, z którym kiedyś łączył ją płomienny związek. Dzieło włoskiego reżysera i producenta Ciro Ippolito, który w latach 80. poprzedniego stulecia zyskał popularność wśród fanów horrorów filmem "Alien 2 - Sulla Terra".
12:35 - 14:05
Ferie zimowe
Północne Chiny, zima. W prowincjonalnym miasteczku kończą się ferie. W mieście nic się nie dzieje. Wszechogarniająca pustka dotyka dorosłych, nastolatków, a nawet kilkuletnie dzieci. Mimo wielkich przemian, które zaszły w Chinach, wydaje się, że czas stanął tu w miejscu. Mały chłopiec marzy o zostaniu sierotą, ponieważ chciałby się uwolnić od apodyktycznego wujka, który ucina każdą dyskusję, wynikającą z dziecięcej ciekawości. Refleksje małej dziewczynki zaskakują mądrością na tle kuriozalnych rozmów nastolatków. Jeden z nich Laowu rozmawia ze swoją dziewczyną o wpływie młodzieńczej miłości na ich przyszłość i studia. Z kolei Laobao zastanawia się, jak wartości, które stara się im wpoić szkoła, przekładają się na prawdziwe życie. Natomiast nauczyciel głosi kazanie, o tym, jak niewiele znaczą jego podopieczni i nie mają szans na spełnienie swoich marzeń. Reżyser Hongqi Li przedstawił gorzki obraz współczesnych Chin. "Ferie zimowe" nagrodzone Złotym Lampartem na 63. Międzynarodowym...
14:05 - 16:05
Gospoda Smocze Wrota
Pierwszemu eunuchowi cesarza udaje się doprowadzić do skazania na śmierć swego głównego przeciwnika, a jego rodzinę na wygnanie poza granice imperium. Chcąc uniknąć zemsty swoich ofiar, wysyła swoich tajnych agentów, aby zamordowali deportowanych. Zasadzka ma być przeprowadzona w gospodzie Dragon Inn Gate. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Reżyser King Hu za najlepszy scenariusz do filmu otrzymał nagrodę Złotego Konia.
16:05 - 17:40
Cud w Mediolanie
Stara panna, Lolotta (Emma Gramatica), znajduje niemowlę na grządce kapusty. Kobieta zabiera dziecko do domu i nadaje mu imię Toto. Kiedy staruszka umiera, chłopiec trafia do sierocińca. Jako dorosły już mężczyzna (Francesco Golisano) zamieszkuje w slumsach wokół Mediolanu. Postanawia poświecić swoje życie dobrym uczynkom i zamienia nędzne przedmieście w schludne miasteczko, zamieszkałe przez zgodną i życzliwą społeczność. Pewnego dnia mieszkańcy znajdują złoża ropy naftowej na swoim osiedlu. Właściciel terenów postanawia wysiedlić nędzarzy. Toto, obdarzony z zaświatów przez Lolottę mocą czynienia cudów, pomaga im znaleźć wyjście z kłopotów. Film jest jedynym przykładem wyprawy w świat fantazji i groteski reżysera, Vittoria de Siki, będącego czołowym reprezentantem neorealizmu włoskiego. W baśniową formę został tu wpleciony prawdziwy obraz społeczności obrzeży Mediolanu. Obraz zdobył Grand Prix Festiwalu w Cannes w 1951 roku oraz był nominowany do nagrody BAFTA w dwóch kategoriach.
17:40 - 19:25
Brzemię przeszłości
Niedługo po śmierci ukochanego ojca, generała włoskiej armii, 40-letni pisarz Gianni Orzan (Sergio Rubini) dowiaduje się, że był on tajnym agentem KGB. Życie Gianniego zaczyna chwiać się w posadach. W tym samym czasie żona oświadcza, że ma romans i odchodzi od niego. Załamany pisarz ucieka w świat literackiej fikcji.
19:25 - 21:00
Dni przed jutrem
Historia Wesa (Joey Kern) i Alison (Alexandra Holden) to przykład przyjaźni, która mogłaby być czymś więcej. Oboje wzajemnie się przyciągają jak kochankowie, jednak ich relacja nigdy nie wyszła poza ściśle określone ramy koleżeństwa. Wielokrotnie nagradzany obraz to przykład amerykańskiego kina niezależnego.
21:00 - 22:30
Zaraza we wsi Karatas
Do Karatas, odległego kazachskiego miasteczka, przybywa nowy burmistrz. Na miejscu okazuje się, że panuje tam jakaś dziwna epidemia. Miejscowi usiłują przekonać burmistrza, że to tylko zwykła grypa. Ten nieprzekonany ich wyjaśnieniami rozpoczyna własne śledztwo i dowiaduje się, że Karatas "atakowane" jest przez zarazę od ponad stu lat. Dotychczasowe władze nigdy nie raportowały o problemie, bo nie widziały żadnych korzyści w tym, by ją naprawdę powstrzymać. Miejscowi są przyzwyczajeni do życia w specyficznych warunkach a zaraza jest strażnikiem starych tradycji i przesądów. Film miał premierę na festiwalu w Rotterdamie.
22:30 - 23:45
Ostatni dzień sierpnia
Dan od roku jest sparaliżowany. Po trudach choroby, przygnębiony sytuacją w jakiej się znalazł postanowił zamieszkać z dala od najbliższych w odległym od Nowego Jorku domku letniskowym. Ostatniego dnia sierpnia jego przyjaciele przyjeżdżają do niego, by namówić go do powrotu do miasta. Bardzo chcą mu pomóc w powrocie do normalnego życia, jednak nie wiadomo czy mężczyzna doceni ich starania.
23:45 - 00:25
Łóżko
Chłopak Nour chce, by dziewczyna wyrzuciła stare, zniszczone łóżko i razem z nim zakupiła nowe, wygodniejsze. Gdy wysłużony mebel ląduje na ulicy Nour znajduje schowane w materacu zdjęcie z 1905 roku. Tak rozpoczyna się poetycka wędrówka dziewczyn z łóżkiem po mieście. Przepełniona namiętnością, gotowa spełnić swoje pragnienia Nour odrywa się od szarości codziennego dnia i gości w łóżku nie tylko przelotnych kochanków. Film prezentowany był na festiwalu w Cannes.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij