Filmbox Arthouse

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

06:00 - 07:40
Umrzeć w Atenach
Andreas (Spiros Papadopoulos) jest wykładowcą historii sztuki. Lekarze diagnozują u niego białaczkę. Mężczyzna, któremu pozostało parę miesięcy życia, postanawia naprawić popełnione błędy. Decyduje się powiedzieć żonie, Annie (Maria Nafpliotou), całą prawdę o swoich kochankach - Camille (Maria Solomou) i Lei (Vicky Papadopoulou). Pewnego dnia trzy kobiety spotykają się przy łóżku chorego. Deklarują, że nie opuszczą go do końca. Andreas nie może mieć jednak pewności, czy przypadkiem nie planują zemsty... Film z godną uwagi ścieżką dźwiękową.
07:40 - 10:20
Żegnaj, moja konkubino
Pekin, rok 1924. Mały Cheng zaczyna naukę w słynnej szkole operowej. Żeby został do niej przyjęty, matka obcina mu szósty palec u ręki. Nauka jest bardzo wyczerpująca. By poznać tajniki sztuki i zdobyć niezbędną sprawność, adepci poddawani są katorżniczemu treningowi. Delikatny Cheng (Leslie Cheung) zostaje przeznaczony do grania ról kobiecych. Jego kolega, silny i odważny Duan (Fengyi Zhang), staje się jego obroną. Z czasem obaj zdobywają sławę jako wykonawcy ról króla Chu i jego konkubiny. Cheng stopniowo utożsamia się z rolą, co sprawia, że młodzieńcza przyjaźń do partnera zamienia się w pragnienie miłości. Tymczasem Duan ma żonę, zjawiskową Juxian (Gong Li). Wszyscy troje cierpią z powodu represyjnej polityki reżimu. Łączące ich związki zostają zniszczone przez tortury i wymuszone denuncjacje. Prowadzą one do tragedii. Skomplikowana miłosna historia w ujęciu Kaige'a Chena została nagrodzona w Cannes oraz zdobyła Złoty Glob. Obraz był także nominowany do Oscara w kategoriach...
10:20 - 11:25
Rozdroże
Dokument przedstawiający życie Walerija Laszkiewicza, bezdomnego artysty z miasta Homel, gdzie od ponad dwudziestu lat pomieszkuje na dworcu kolejowym a w czasie dnia maluje obrazy na ulicach miasta. Dla miejscowych jest tylko lokalną atrakcją, ale twórcy filmu przekonują, że ten osobliwy artysta i filozof ma do przekazania wiele ważnych prawd na temat sensu życia. Nagroda publiczności dla najlepszego filmu dokumentalnego na Warszawskim Festiwalu Filmowym w 2014 roku.
11:25 - 13:05
Przyjaciółki
Clelia (Eleonora Rossi Drago) pracuje w eleganckim domu mody. Jedzie do Turynu, by dopilnować tam przygotowań do otwarcia nowego salonu. Na miejscu zatrzymuje się w hotelu. Podczas pierwszej nocy ratuje młodą dziewczynę Rosettę (Madeleine Fischer), która usiłowała popełnić samobójstwo. Kobiety zaprzyjaźniają się. Rosetta przedstawia nową znajomą swoim koleżankom: Mominie (Yvonne Furneaux), Nene (Valentina Cortese) i Marielli (Anna Maria Pancani). Momina jest w separacji z mężem. Ma wielu kochanków. Nene to utalentowana artystka, która jest związana ze sfrustrowanym malarzem Lorenzem (Gabriele Ferzetti), który jest zazdrosny o jej sukcesy. Mariella zaś jest pesymistycznie nastawiona do rzeczywistości. Życiową pustkę trzy kobiety próbują zabić spotkaniami, plotkami, wycieczkami i przelotnymi miłostkami. Tymczasem Clelia ulega wpływowi nowych znajomych. Rezygnuje z miłości do asystenta architekta, Carla (Ettore Manni), ponieważ pochodzi on z klasy robotniczej. Po pewnym czasie Clelia...
13:05 - 14:30
Que viva Mexico!
Meksykański Jukatan. Jest tu mnóstwo pogańskich świątyń, potężnych piramid i reliktów minionych cywilizacji. Po dziś dzień górują one nad okolicą.
14:30 - 15:50
Jeszcze raz
Starzejąca się włoska aktorka i reżyserka (Lucia Bosa) postanawia przeprowadzić się do miasteczka w Chile, w którym się wychowała. Ma utopijny plan, by uruchomić tam lokalna telewizję. W realizacji celu pomagają jej miejscowe kobiety, których życie może się diametralnie zmienić jeżeli projekt się powiedzie.
15:50 - 17:05
Karaoke
Po powrocie z Kuala Lumpur do rodzinnej wsi młody idealista Betik (Zahiril Adzim) postanawia pomóc matce w prowadzeniu baru karaoke, który od lat skupia wszystkich mieszkańców. Jak się okazuje, niepisanym zwyczajem wszyscy wokół oszukują i manipulują w celu osiągnięcia własnych korzyści, co powoduje, że chłopak brutalnie zderza się z malezyjską rzeczywistością.
17:05 - 18:25
Światło z nieba
Aktorka Marie (Jane Adams) mieszka w apartamencie nad brzegiem plaży w Malibu. Z powodu wieku dostaje coraz mniej propozycji zawodowych. Gdy jej siostrzenica Faye (Sophia Takal), atrakcyjna aspirująca aktorka przyjeżdża do niej na weekend, między dwoma kobietami dochodzi do pełnego emocji starcia.
18:25 - 19:55
Złodzieje rowerów
Bezrobotny Antonio (Lamberto Maggiorani) znajduje pracę przy rozlepianiu plakatów. Swoje ostatnie oszczędności przeznacza na zakup roweru, bez którego nie może pracować. Niestety, już pierwszego dnia pracy ktoś kradnie mu rower. Antonio odnajduje sprawcę kradzieży, jednak z braku dowodów nie może mu udowodnić winy. W desperacji sam próbuje ukraść rower, lecz zostaje na tym przyłapany.
19:55 - 21:00
Krivina
Miro (Goran Slavkovic) to imigrant, który uciekł z byłej Jugosławii, a obecnie mieszka w Toronto. Niespodziewanie dostaje wiadomość, że jego przyjaciel z dzieciństwa Dado jest poszukiwany za zbrodnie wojenne. Miro postanawia wrócić do Bośni, by go odnaleźć. Bohater puka od drzwi do drzwi, chodzi od wioski do wioski w poszukiwaniu zaginionego przyjaciela. Jego tajemnicza wędrówka staje się wręcz metaforą samotności, poszukiwaniu własnej tożsamości i miejsca w świecie. Film będący połączeniem dokumentu z fabułą zawiera osobiste doświadczenia samego reżysera Igora Drljaca, jak również całego pokolenia, które musiało uciekać na Zachód. Był propozycją konkursową na Festiwalu Nowe Horyzonty w 2013 r.
21:00 - 22:30
Worek mąki
Rok 1975. Ojciec Sary podstępem zabiera córkę z belgijskiego sierocińca i udaje się do swojej rodzinnej wioski w górach Atlas w Maroko, gdzie czeka ich zupełnie inne życie. Dalsza część filmu ukazuje dorosłe życie dziewczyny, która musi radzić sobie ze swoim ubóstwem. Okazuje się jednak, że jej losy mogą się odmienić dzięki haftowaniu i sprzedawaniu odzieży. Obraz debiutował na międzynarodowym festiwalu w Dubaju.
22:30 - 23:55
Świat
Tunezja po jaśminowej rewolucji z 2011 roku. Młody sprzedawca DVD z Tunisu marzy o tym, by ułożyć sobie życie w Europie. Holenderski reżyser Alex Pitstra ukazuje tunezyjską codzienność i przybliża problemy społeczne tego kraju. Jego film zaprezentowano m.in. na festiwalach w Edynburgu i San Sebastian.
23:55 - 01:10
Harmony i ja
Młody muzyk Harmony (Justin Rice) zostaje porzucony przez piękną Jessikę (Kristen Tucker). Jednocześnie traci pracę w firmie komputerowej. Upajając się swoim nieszczęściem, doprowadza do złości swoją matkę i staje się pośmiewiskiem wśród przyjaciół.

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij