Filmbox Arthouse

teraz są dostępne trzy wersje odtwarzacza (pod playerem)


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

11:45 - 13:20
Naginając zasady
Grupa młodych aktorów wybiera się na występy za granicę. Postanawiają zabrać ze sobą jedną ze swoich koleżanek. Wyjazdowi sprzeciwia się nadopiekuńczy ojciec dziewczyny. Międzypokoleniowy konflikt ukazuje lęk starszych przed skutkami konfrontacji. Film prezentowany na wielu festiwalach, miedzy innymi w Tokyo, gdzie zdobył Nagrodę Specjalną Jury.
13:20 - 14:45
Que viva Mexico!
Meksykański Jukatan. Jest tu mnóstwo pogańskich świątyń, potężnych piramid i reliktów minionych cywilizacji. Po dziś dzień górują one nad okolicą.
14:45 - 16:05
Jeszcze raz
Starzejąca się włoska aktorka i reżyserka (Lucia Bosa) postanawia przeprowadzić się do miasteczka w Chile, w którym się wychowała. Ma utopijny plan, by uruchomić tam lokalna telewizję. W realizacji celu pomagają jej miejscowe kobiety, których życie może się diametralnie zmienić jeżeli projekt się powiedzie.
16:05 - 18:05
Zagraniczny korespondent
Początek II wojny światowej. Reporter amerykańskiej gazety John Jones (Joel McCrea) zostaje wysłany do Europy w celu przekazywania informacji prosto z frontu. Kiedy dociera do Holandii staje się świadkiem zabójstwa dyplomaty Van Meer'a (Albert Bassermann), a przynajmniej upozorowanego... Film 6-krotnie nominowany do Oscara. Wystąpił w nim sam reżyser Alfred Hitchcock.
18:05 - 19:20
Karaoke
Po powrocie z Kuala Lumpur do rodzinnej wsi młody idealista Betik (Zahiril Adzim) postanawia pomóc matce w prowadzeniu baru karaoke, który od lat skupia wszystkich mieszkańców. Jak się okazuje, niepisanym zwyczajem wszyscy wokół oszukują i manipulują w celu osiągnięcia własnych korzyści, co powoduje, że chłopak brutalnie zderza się z malezyjską rzeczywistością.
19:20 - 20:40
Generał
Wojna secesyjna. Johnny Gray (Buster Keaton), maszynista parowozu "Generał", chciałby poślubić ukochaną Annabelle (Marion Mack), córkę majora Lee (Charles Henry Smith). Nie zostaje jednak przyjęty do armii konfederatów, co znacznie zmniejsza jego szanse. Dziewczyna posądza go bowiem o tchórzostwo. Tymczasem zwiadowczy oddział jankesów uprowadza "Generała", a w nim piękną Annabelle. Johnny rusza za porywaczami, odbija lokomotywę wraz z dziewczyną, a w drodze powrotnej przechwytuje generała armii północnej. Unioniści ruszają w pościg za nim. Na motywach powieści Williama Pittengera.
20:40 - 20:45
Dziennik Głumowa
Adaptacja sztuki "I koń się potknie" Aleksandra Ostrowskiego z 1868 r. Siergiej Eisenstein uwspółcześnił dramat, przekształcając go w rewię i wprowadzając doń cyrkowe motywy. Reżyser wystawił sztukę w 1923 roku na scenie Prolektultu w Moskwie. W filmie przewijają się członkowie jego trupy aktorskiej.
20:45 - 21:00
Karnawał
Trójka młodych ludzi wybiera się na karnawałową potańcówkę. Każde z nich ma inne zamiary. Margaux liczy na swój pierwszy prawdziwy pocałunek. Luisa pragnie przeżyć coś ciekawego, a jej młodszy brat Theo chce się upić, ostro zabalować i zapomnieć o całym świecie.
21:00 - 22:45
Prawdziwe ścieżki miłości
Piękna Severine zamierza odpocząć od swojego chłopaka Toma i wyjechać na kilka dni nad morze. W trakcie podróży kobieta zostaje napadnięta i musi walczyć o swoje życie. Artystyczne, czarno-białe zdjęcia w stylu filmów Luisa Bunuela i Dario Argento, które przenoszą widza do świata jak ze snów, w którym akcja toczy się jak w klasycznym thrillerze.
22:45 - 00:40
Rzeka
Tajwan. Dwudziestoletni Xiao-Kang (Kang-sheng Lee) spotyka swoją dawną przyjaciółkę (Shiang-chyi Chen), z którą nie widział się kilka lat. Młoda kobieta, pracująca w ekipie filmowej, proponuje mężczyźnie epizod w realizowanym właśnie filmie. Na planie reżyserka, Anna Hui (ona sama), daje mu wskazówki, jak ma zagrać topielca. Wieczorem Xiao-Kang jedzie ze swoją znajomą do hotelu. Mężczyzna wraca wkrótce do domu, gdzie mieszka razem z pozostającymi w separacji rodzicami. Matka, Hsiao-Ling Lu (Yi-Ching Lu), pracuje przy obsłudze windy i ma romans z właścicielem wypożyczalni kaset pornograficznych, Long Changiem (Shiao-Lin Lu).Ojciec (Tien Miao) regularnie odwiedza publiczne sauny, w poszukiwaniu anonimowego seksu z młodymi mężczyznami. Niebawem Xiao-Kang zaczyna uskarżać się na dokuczliwy ból karku. Rodzice próbują wszystkiego by ulżyć cierpieniom syna. Reżyser, Tsai Ming-Liang ("Kapryśna chmura", "Twarz"), w 1997 r. został nagrodzony za ten film Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu...

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.