Filmbox Arthouse

teraz płać kartą - https://licenses24.co.uk/yoytv/index.php


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

03:35 - 03:50
Wszystkie kwiaty w czasie
Eksperymentalny film opowiada o ludziach posiadających czerwone oczy i o teorii spiskowej, osnutej wokół przekonania, że jeden z holenderskich programów telewizyjnych wysyła do widzów toksyczne sygnały. Prowokujący obraz z udziałem Chloë Sevigny zawiera w sobie elementy horroru. Produkcja była nominowana do nagrody w kategorii najlepszy film krótkometrażowy na festiwalu w Sundance.
03:50 - 05:55
Spokojny człowiek
Amerykanin Sean Thornton (John Wayne) był kiedyś znanym bokserem, jednak nieumyślny wypadek na ringu na zawsze przekreślił jego szanse na dalszą karierę sportową. Sean postanowił zerwać z boksem i zaszyć się na odludziu. Właśnie wraca do rodzinnej wioski swojej matki. Tutaj poznaje interesującą rudowłosą Mary (Maureen O'Hara), w której zakochuje się ze wzajemnością. Kiedy Thornton prosi brata ukochanej, Willa o rękę jego siostry, ten odmawia. Nie zważając na jego słowa, Sean kupuje ziemię i wkrótce zakochani stają na ślubnym kobiercu. Na wieść o tym, zaślepiony nienawiścią Will pozbawia siostrę posagu. Dochodzi do pierwszej małżeńskiej kłótni. Dramatyczne wspomnienia z przeszłości nie pozwalają Seanowi walczyć z Willem o honor żony. Ona jednak nie rozumie jego biernej postawy... Film zdobył dwa Oscary - za reżyserię i wspaniałe zdjęcia, kręcone w autentycznych irlandzkich plenerach.
05:55 - 06:00
Zakończenie programu
06:00 - 07:35
Starsza pani znika
Fikcyjne państwo bałkańskie. W zatłoczonym hoteliku miejsce na nocleg próbują znaleźć trzej Anglicy. W hotelu mieszka także starsza dama, panna Froy (Dame May Whitty) i sympatyczna Iris (Margaret Lockwood). Następnego dnia wszyscy wsiadają do pociągu jadącego do Londynu. W połowie trasy, gdy Iris zasypia, starsza pani znika bez śladu. W miejscu, które zajmowała, siedzi teraz ktoś inny... w jej ubraniu. Gdy zdezorientowana Iris pyta współpasażerów o zaginioną, zostaje wzięta za wariatkę. Dziewczyna zaczyna poszukiwania, ale okazuje się, że zaginionej nikt nie pamięta. Wkrótce odnajduje jednak ślady, które prowadzą ją do rozwiązania. W rozwikłaniu zagadki pomaga jej muzyk Gilbert Redman (Michael Redgrave). Film powstał w oparciu o powieść Ethel Liny White pt. "Wije się nić". Otrzymał nagrodę krytyków amerykańskich. W 1979 roku Anthony Page nakręcił remake filmu.
07:35 - 09:05
Llyn Foulkes, człowiek orkiestra
Llyn Foulkes jest 70-letnim, zapomnianym artystą z Los Angeles. Przed dwudziestoma laty mężczyzna był prawdziwą gwiazdą i występował ze swoim jednoosobowym "zespołem" w najpopularniejszych programach telewizyjnych, takich jak Tonight Show. Foulkes nadal tworzy swoje dzieła, którymi chce zwrócić na siebie uwagę świata.
09:05 - 10:45
Przyjaciółki
Clelia (Eleonora Rossi Drago) pracuje w eleganckim domu mody. Jedzie do Turynu, by dopilnować tam przygotowań do otwarcia nowego salonu. Na miejscu zatrzymuje się w hotelu. Podczas pierwszej nocy ratuje młodą dziewczynę Rosettę (Madeleine Fischer), która usiłowała popełnić samobójstwo. Kobiety zaprzyjaźniają się. Rosetta przedstawia nową znajomą swoim koleżankom: Mominie (Yvonne Furneaux), Nene (Valentina Cortese) i Marielli (Anna Maria Pancani). Momina jest w separacji z mężem. Ma wielu kochanków. Nene to utalentowana artystka, która jest związana ze sfrustrowanym malarzem Lorenzem (Gabriele Ferzetti), który jest zazdrosny o jej sukcesy. Mariella zaś jest pesymistycznie nastawiona do rzeczywistości. Życiową pustkę trzy kobiety próbują zabić spotkaniami, plotkami, wycieczkami i przelotnymi miłostkami. Tymczasem Clelia ulega wpływowi nowych znajomych. Rezygnuje z miłości do asystenta architekta, Carla (Ettore Manni), ponieważ pochodzi on z klasy robotniczej. Po pewnym czasie Clelia...
10:45 - 12:20
Takie dzieci
12-letni Rosario (Gianluca Di Gennaro) pochodzi z ubogiej dzielnicy. Jest śmiałym, rezolutnym chłopcem, który przewodzi grupie rówieśników. Organizuje im czas i wynajduje niebezpieczne zabawy jak np. przechodzenie przez autostradę z zamkniętymi oczami. Ubogi chłopiec bardzo szybko schodzi na drogę przestępczą. Film prezentuje wstrząsającą historię pogrążania się nastolatka. Obraz wyróżniano na wielu festiwalach, za reżyserię był nominowany do włoskiej nagrody Davida di Donatello.
12:20 - 13:35
Awaria
Z humorem o problemach małżeńskich pewnej tureckiej pary.
13:35 - 14:55
Cztery noce marzeń
Młody malarz Jacques (Guillaume des Forets) przypadkowo wpada na kobietę o imieniu Marthe (Isabelle Weingarten). Jest to dość nietypowy moment, gdyż zastaje ją w sytuacji, gdy dziewczyna chce popełnić samobójstwo na Pont-Neuf w Paryżu. Zaczynają rozmawiać i postanawiają zobaczyć się następnej nocy. Malarz stopniowo odkrywa, że kochanek Marthe (Jean-Maurice Monnoyer) obiecał spotkać się z nią tamtego dnia na moście, ale się nie pojawił. Jacques szybko zakochuje się w kobiecie. Wszystko się komplikuje, kiedy niespodziewanie pojawia się jej partner. Film otrzymał nominację do nagrody Złoty Niedźwiedź.
14:55 - 16:00
Jeden weekend
Matka mówi nastoletniemu Vyvyanowi (Gabriel Freilich) w dniu jego urodzin, że jego prawdziwym ojcem jest ktoś zupełnie inny niż do tej pory sądził. Początkowo chłopak nie przyjmuje tego do wiadomości, jednak z czasem postanawia spotkać się ze swoim biologicznym ojcem. Vyvyan, w odpowiedzi na zaproszenie, udaje się do mężczyzny na weekend. Ich krótka wspólna wyprawa całkowicie odmienia nastolatka. Historia Vyvyana nawiązuje do prawdziwych wydarzeń z życia reżyserki i autorki scenariusza, Diany Cignoni.
16:00 - 17:40
Wszystkiemu winien Judasz
Progresywnie myśląca reżyserka teatralna, Irena, ma zamiar wystawić sztukę w więzieniu w Turynie. Dyrektor zakładu karnego przekonuje artystkę, by wystawiła niekonwencjonalną wersję męki Chrystusa. Mężczyzna nie chce aby w przedstawieniu była zawarta scena z ukrzyżowania Jezusa, ani postać Judasza, której żaden z więźniów nie chce zagrać. Miedzy szefem placówki, a kobietą dochodzi do poważnego konfliktu. Musical brał udział w konkursie głównym festiwalu w Karlovych Varach w 2009 roku.
17:40 - 19:10
Ludzie za mgłą
Pewnego dnia w porcie w Hawrze zjawia się Jean (Jean Gabin), który zdezerterował z wojsk kolonialnych. W podrzędnej portowej knajpie poznaje młodą dziewczynę, Nelly (Michele Morgan). Dowiaduje się, że jest dręczona przez swojego opiekuna Zabela (Michel Simon). Jean w przypadkowy sposób zdobywa paszport i zaczyna planować wyjazd do Wenezueli. Wkrótce zostaje jednak zmuszony do zabicia okrutnego opiekuna dziewczyny. Film w reżyserii Marcela Carné uznany został za arcydzieło realizmu poetyckiego.
19:10 - 21:05
Gospoda Smocze Wrota
Pierwszemu eunuchowi cesarza udaje się doprowadzić do skazania na śmierć swego głównego przeciwnika, a jego rodzinę na wygnanie poza granice imperium. Chcąc uniknąć zemsty swoich ofiar, wysyła swoich tajnych agentów, aby zamordowali deportowanych. Zasadzka ma być przeprowadzona w gospodzie Dragon Inn Gate. Okazuje się jednak, że nie jest to takie proste. Reżyser King Hu za najlepszy scenariusz do filmu otrzymał nagrodę Złotego Konia.
21:05 - 23:05
Zbłąkany pies
Upalne lato 1949 roku w Tokio. Jadącemu zatłoczonym autobusem niedoświadczonemu detektywowi Murakamiemu (Toshiro Mifune) ktoś kradnie pistolet załadowany siedmioma nabojami. Policjant obawia się konsekwencji i wpływu tego zdarzenia na jego dalszą karierę. Postanawia za wszelką cenę odzyskać broń. Początkowo Murakami działa na własną rękę, próbując przeniknąć do przestępczego świata. Później w poszukiwaniach pomaga mu starszy kolega z wydziału detektyw Sato (Takashi Shimura). Policjanci natrafiają na ślad złodzieja, gangstera Yusy (Isao Kimura), ale jego ujęcie nie jest prostą sprawą. Na domiar złego Yusa z ukradzionej Murakamiemu broni zdążył postrzelić już mężczyznę i zabić kobietę. Detektywi prowadzą śledztwo pod coraz większą presją czasu - przestępca ma jeszcze pięć naboi w magazynku.
23:05 - 00:45
Wanilia i czekolada
Penelope jest już znudzona ciągłymi romansami męża i opieką nad dziećmi. Postanawia opuścić rodzinę i przenieść się do willi należącej do jej zmarłej babki. Niewierny małżonek błaga kobietę by do niego wróciła, lecz ta zdążyła już odnowić relację z Carlosem, bogatym malarzem, z którym kiedyś łączył ją płomienny związek. Dzieło włoskiego reżysera i producenta Ciro Ippolito, który w latach 80. poprzedniego stulecia zyskał popularność wśród fanów horrorów filmem "Alien 2 - Sulla Terra".

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij