TVP 1

teraz są dostępne trzy wersje odtwarzacza (pod playerem)


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

03:35 - 04:35
Opowieści weekendowe: Słaba wiara
W piątek Tomasz (Maciej Orłoś) i Olga (Dorota Segda) dowiadują się, że test onkologiczny ich nastoletniego syna nie dał wyraźnych rezultatów. Próbę trzeba powtórzyć, jednak będzie to możliwe dopiero w poniedziałek. Małżonkowie stają w obliczu najdłuższego weekendu w życiu i jednocześnie na rozstajach swego związku. Tomasz - "wierzący racjonalista" - myśli o kosztownym leczeniu dziecka za granicą, co oczywiście wiąże się z poświęceniem na ten cel rodzinnych oszczędności. Egzaltowana i głęboko religijna Olga pragnie wymodlić łaskę dla syna. Bożą przychylność zapewni - jej zdaniem - dobrowolne oddanie oszczędności na ofiarę kościelną. Między małżonkami dochodzi do różnicy zdań...
04:35 - 04:50
Zakończenie programu
04:50 - 05:20
Galeria
Historia trzech polskich rodzin, których losy przeplatają się na tle tytułowej galerii handlowej. Właścicielem obiektu jest Tadeusz Woydatt, który żyje samotnie po śmierci żony. Ma córkę Anitę i pasierba Adama, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie trafił za pobicie ojczyma. Związani z galerią są też pracujący tam Kossowscy i Dworzakowie.
05:20 - 05:40
Klan
Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z rozmaitymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.
05:40 - 06:05
Klan
Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z rozmaitymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.
06:05 - 06:40
Klan
Opowieść o losach członków rodziny Lubiczów, ich bliskich i przyjaciół, którzy każdego dnia mierzą się z rozmaitymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.
06:40 - 07:30
Sprawa dla reportera
Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.
07:30 - 08:00
Rok w ogrodzie
Program poradnikowy przeznaczony dla wszystkich miłośników uprawy roślin i ogrodnictwa.
08:00 - 08:25
Naszaarmia.pl
Magazyn poruszający zagadnienia związane z wojskowością. Autorzy przybliżają stan polskiej myśli technicznej i krajowego przemysłu zbrojeniowego, omawiają ciekawe projekty i prezentują obecny oraz prototypowy sprzęt będący na wyposażeniu Wojska Polskiego. W programie przedstawione zostaną także szczegóły misji w jakich uczestniczą żołnierze i efekty profesjonalizacji armii. Ocenie zostanie też poddana kondycja polskich uczelni wojskowych, które kształcą młodą kadrę oficerską.
08:25 - 08:55
Pełnosprawni
Program o niepełnosprawnych, o ich walce z własnymi słabościami, o tym jak sobie radzą w trudnych dla nich sytuacjach. Dowiemy się także, jaka jest sytuacja niepełnosprawnych sportowców w innych krajach Europy. Autorzy programu prezentują ich kariery, analizują funkcjonalność sprzętu, jakim się posługują.
08:55 - 09:30
Po prostu zdrowie
Anna Popek pokaże historie ludzi, którzy zmagają się z różnymi schorzeniami. Prowadząca wraz z gronem wybitnych lekarzy uda się do nowoczesnych pracowni diagnostyki. Kamery zarejestrują współczesne operacje. W magazynie fachowo pokazane zostaną różne procedury medyczne oraz profilaktyka.
09:30 - 10:10
Mapa ginącego świata
Mateusz Damięcki przedstawia zagrożone wyginięciem gatunki roślin i zwierząt z różnych regionów świata. Odwiedza państwa, w których przyroda jest niszczona, a stworzenia brutalnie mordowane przez ludzi dla kłów, futer lub mięsa.
10:10 - 11:50
Miłość bez zapachu mięty
Saskia (Christina Plate) jest szczęśliwą samotną matką, która właśnie zaręczyła się ze słynnym architektem, Robertem (Helmut Zierl). Niezadowolona z takiego obrotu spraw jest jej dziewięcioletnia córka, Mira (Lena Beyerling), która nie akceptuje przyszłego ojczyma i pragnie odnaleźć biologicznego ojca, Armine'a (Erol Sander). Wkrótce odkrywa, że jest on znanym przemysłowcem, który żyje w Marrakeszu. Pragnąca poznać go osobiście dziewczynka wykrada matce kartę kredytową i wyrusza w podróż do Maroka. Zaniepokojona Saskia rusza jej śladem. Ponowne spotkanie z dawnym ukochanym zupełnie zmienia jej życie.
11:50 - 12:10
Wielkie nieba
Młodzi dziennikarze pokażą, jak wzbogacił się polski Kościół po Światowych Dniach Młodzieży. Przedstawią tych, którzy, zamiast mówić, robią. Studenci Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ukażą w programie pełen szalonych pomysłów młody Kościół, który z coraz większą siłą wdziera się do internetu. Poszukają też odpowiedzi na fundamentalne pytania nurtujące młodzież. Widzowie zobaczą m.in.: Katarzynę Wojaczek, Piotra Ćwika, Agatę Karbowicz, Barbarę Rozmus oraz Łukasza Krasnego.
12:10 - 12:45
Jak to działa?
Radosław Brzózka tłumaczy podstawowe prawa fizyki, które rządzą zjawiskami w otaczającym świecie. Jako przykłady posłużą mu urządzenia, z których ludzie korzystają na co dzień. Efektowne eksperymenty przekonują, że fizyka nie musi być trudna i nudna. Widzowie zobaczą, jak ciekawość świata i chęć rozwiązania problemów pomogła naukowcom i wynalazcom skonstruować takie urządzenia jak telefon komórkowy, kuchenka mikrofalowa czy aparat fotograficzny.
12:45 - 13:45
Ziemia. Podwodny świat
Twórcy zabierają widzów w podróż do podwodnego świata Ziemi. Zwiedzają niezwykłe głębiny Indopacyfiku, Morza Karaibskiego i Czerwonego oraz jaskiń na Jukatanie. Tematom typowo przyrodniczym towarzyszą wątki dotyczące egzystencji ludzkiej w okołowodnym ekosystemie morskim, w szczególności w kontekście zatopionych wraków. Ludzie zasiedlają zaledwie trzydzieści procent powierzchni Ziemi, która wyrasta ponad oceany. Reszta to zatopiona przestrzeń niebieskiej planety. Serial ma przybliżyć widzom ten mało znany świat.
13:45 - 14:15
Okrasa łamie przepisy
Polska kuchnia, oprócz tradycyjnego schabowego i pierogów, ma do zaoferowania wiele innych smacznych dań. Karol Okrasa podróżuje po naszym kraju i przedstawia regionalne produkty i ich wytwórców. Z pomocą gości przygotowuje proste lokalne potrawy. Pokazuje również, jak z produktów dostępnych w zwykłych sklepach przyrządzić ciekawe dania inspirowane kuchnią polską i regionalną.
14:15 - 15:00
Przyjaciel do zadań specjalnych
Reality show ukazuje świat ludzi niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: Widzowie zobaczą osoby, które mimo swojego kalectwa mają wiele do zaoferowania. Są dwa światy, nad którymi nie zastanawiamy się zbyt często: jeden - ludzi niepełnosprawnych, starych, zapomnianych oraz drugi - ludzi zdrowych, młodych, których życie polega na sprawianiu sobie przyjemności. Autorzy programu, Piotr Poraj-Poleski i Iwona Karpiuk, sprawdzą, czy osoby chore mogą zmienić postępowanie bon vivantów i czy ludzie z dwóch różnych światów mogą się zaprzyjaźnić i wzajemnie sobą zaopiekować.
15:00 - 16:00
Zagadka Hotelu Grand 3
Trzeci sezon hiszpańskiego serialu w reżyserii Carlosa Sedesa. W rolach głównych występują Yon Gonzales i Amaia Salamanca. Serial kręcony jest w hiszpańskim pałacu Palacio de la Magdalena i przedstawia pełne intryg życie w hotelu dla arystokratów z początku XX wieku, kiedy rządy sprawował król Alfons XIII.
16:00 - 17:00
Ojciec Mateusz 17
Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga zaprzyjaźnionemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.
17:00 - 17:20
Teleexpress
Dynamicznie prowadzony serwis informacyjny prezentujący aktualne wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.
17:20 - 17:30
Pogoda
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.
17:30 - 18:35
O! Polskie przeboje
Zaproszone gwiazdy zmierzą się z debiutantami, a ich muzyczne pojedynki ocenią jurorzy, m.in. Paweł Sztompke i Piotr Iwicki. W każdym miesiącu jeden odcinek będzie miał formę koncertu na żywo, gdzie młodych artystów ocenią także widzowie w głosowaniu SMS-owym. W kolejnych etapach eliminacji wyłonieni zostaną czterej uczestnicy koncertu "Debiuty" w ramach KFPP Opole. W programie znajdą się także największe dzieła polskiej muzyki, nagrania archiwalne TVP, jak również historie oraz anegdoty związane z powstawaniem znanych przebojów. Program poprowadzą Anna Maciejewska i Anna Butrym.
18:35 - 19:30
Wojenne dziewczyny
Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej z perspektywy trzech młodych kobiet: Irki (Marta Mazurek), Ewki (Vanessa Aleksander) i Marysi (Aleksandra Pisula). Stojąc na progu swojego dorosłego życia, muszą zmierzyć się z okrucieństwami II wojny światowej. Przygotowywane od dzieciństwa do życia według standardów swego środowiska, nagle stają bezbronne wobec potężnych sił zła. Włączają się jednak w dramatyczną walkę przeciwko okupantowi.
19:30 - 19:55
Wiadomości
Serwis informacyjny prezentujący najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata, m.in. z dziedziny polityki, gospodarki, kultury oraz życia społecznego.
19:55 - 21:55
Piłka nożna: Puchar Niemiec - mecz finałowy: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Finał rozgrywek odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Zespół Łukasza Piszczka staje do walki o krajowy puchar czwarty rok z rzędu. Trzy poprzednie próby były dla niego nieudane - dwukrotnie lepszy okazywał się Bayern Monachium, a raz VfL Wolfsburg. Jeśli w sobotę podopiecznym Thomasa Tuchela uda się przełamać passę finałowych porażek, sięgną po czwarty Puchar Niemiec w historii klubu. Właśnie tyle trofeów w swojej kolekcji ma Eintracht, tyle tylko że ostatni z nich zdobył w 1988 roku, kiedy to niektórych zawodników z dzisiejszego kadry tej drużyny nie było jeszcze na świecie! BVB w drodze do finału pokonała kolejno Eintracht Trier, Union Berlin, Herthę, Sportfreunde Lotte oraz broniący tytułu Bayern. Ekipa z Frankfurtu natomiast wyeliminowała 1. FC Magdeburg, Ingolstadt, Hannover 96, Arminię Bielefeld oraz Borussię Mönchengladbach, w trzech przypadkach awans zdobywając dopiero po serii rzutów karnych - Borussia wygrywała w ten sposób dwukrotnie. Faworytami meczu w...
21:55 - 22:25
Piłka nożna: Puchar Niemiec - studio
22:25 - 22:35
GOL
Skróty meczów ligi polskiej. Twórcy programu prezentują najciekawsze akcje i wszystkie bramki z dotychczas rozegranych spotkań.
22:35 - 00:20
Wojna domowa
Młody Anglik John Whittaker (Ben Barnes) zakochuje się w pięknej Amerykance Laricie Huntington (Jessica Biel), którą wkrótce poślubia. Dziewczyna nie przypada jednak do gustu jego konserwatywnej matce (Kristin Scott Thomas), która wolałaby mieć za synową dziewczynę z brytyjskiej arystokracji. Pewna siebie Larita nie zamierza jednak pozostać obojętna na uszczypliwe uwagi teściowej i odpłaca jej pięknym za nadobne. Na niełaskę żony naraża się także trzymający stronę atrakcyjnej synowej ojciec Johna (Colin Firth). Obie kobiety robią wszystko, łącznie ze stosowaniem nie zawsze eleganckich środków, by nawet w drobnych kwestiach postawić na swoim.

Nadawcą transmisji jest użytkownik MOON. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.