TVP 1

teraz są dostępne trzy wersje odtwarzacza (pod playerem)


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

12:15 - 13:05
Między ziemią a niebem
Program o charakterze publicystyczno-informacyjnym skierowany do osób wierzących. Jego autorzy prezentują i komentują najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia. W ramach magazynu pojawi się serwis informacyjny pokazujący fakty z życia Kościoła i debata na wybrane tematy. O godzinie 12.00 rozpocznie się transmitowana z Watykanu niedzielna modlitwa Ojca Świętego - Anioł Pański.
13:05 - 14:15
Planeta Ziemia 2
Pasjonujący spektakl przyrodniczy . Twórcy programu pokazuje bogactwo fauny i flory zamieszkującej świat. Odwiedzają wszystkie kontynenty, gdzie obserwują powszechnie znane i jak i bardzo rzadko spotykane gatunki zwierząt oraz roślin. Korzystając z rozwoju technologii, pokazują życie na Ziemi z zupełnie nowej perspektywy. Umożliwiają spojrzenie na świat oczami zamieszkujących go stworzeń. Umieszczone bardzo blisko kamery rejestrują nieuchwytne normalnie zachowania dzikich stworzeń. Wysokiej jakości zdjęcia pozwalają widzom znaleźć się w samym centrum wydarzeń - narodzin, polowań czy walki o przywództwo w stadzie. Wszystko to opatrzone jest komentarzem Davida Attenborough, słynnego przyrodnika, podróżnika i dziennikarza. Cykl został podzielony na sześć części. Pierwsza odsłania bogactwo życia na wyspach - od wulkanicznych przez rajskie równikowe aż po Antarktydę. Drugi odcinek skupia się na górach, trzeci - dżunglach, czwarty opowiada o pustyniach, a piąty o stepach i sawannach...
14:15 - 15:20
Nie ma jak u mamy
Znani artyści już po raz siódmy spotkają się w Toruniu, by świętować Dzień Matki. Koncert poprowadzą: Anna Matusiak-Rześniowiecka i Rafał Szatan. W tegorocznej edycji gwiazdy wystąpią w wyjątkowych okolicznościach, gdyż na sali zasiądą ich mamy. Będą przysłuchiwać się dedykowanym im piosenkom, a także podzielą się wspomnieniami ze swoich domów. Utwory zostaną wykonane w rodzinnej odsłonie. Na scenie wystąpią: Natalia Szroeder z siostrą, Rafał Brzozowski z braćmi, Kasia Moś z bratem, Małgorzata Ostrowska z synem, Wojtek Cugowski z żoną, Andrzej Lampert z żoną, a także Olga Szomańska z narzeczonym.
15:20 - 16:15
Rozdarte serca
Mieszkająca w ubogiej dzielnicy Stambułu Gülseren (Nurgül Yesilçay) i żyjąca w pięknej willi nad Bosforem Dilara (Ebru Özkan) rodzą córki w tym samym czasie w jednej klinice. Ich nazwiska różnią się tylko jedną literą. Roztargnione pielęgniarki zamieniają noworodki. Piętnaście lat później prawda przypadkowo wychodzi na jaw...
16:15 - 17:00
Przyjaciel do zadań specjalnych
Reality show ukazuje świat ludzi niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: Widzowie zobaczą osoby, które mimo swojego kalectwa mają wiele do zaoferowania. Są dwa światy, nad którymi nie zastanawiamy się zbyt często: jeden - ludzi niepełnosprawnych, starych, zapomnianych oraz drugi - ludzi zdrowych, młodych, których życie polega na sprawianiu sobie przyjemności. Autorzy programu, Piotr Poraj-Poleski i Iwona Karpiuk, sprawdzą, czy osoby chore mogą zmienić postępowanie bon vivantów i czy ludzie z dwóch różnych światów mogą się zaprzyjaźnić i wzajemnie sobą zaopiekować.
17:00 - 17:20
Teleexpress
Dynamicznie prowadzony serwis informacyjny prezentujący aktualne wydarzenia, wiadomości kulturalne oraz ciekawostki z kraju i ze świata.
17:20 - 17:30
Pogoda
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.
17:30 - 18:35
Pół wieku Kabaretu pod Egidą
Cykl programów prezentujących działalność i twórczość popularnego Kabaretu pod Egidą, który został założony przez Jana Pietrzaka.
18:35 - 19:30
Jaka to melodia?
W każdym wydaniu troje uczestników popularnej zabawy, prowadzonej przez wokalistę i kompozytora Roberta Janowskiego, musi wykazać się szeroką znajomością muzyki rozrywkowej oraz doskonałą pamięcią. Ich zadaniem jest rozpoznanie przebojów sprzed dziesięciu, dwudziestu a nawet trzydziestu lat. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że trzeba być szybszym niż przeciwnicy. Najlepszy zawodnik po przejściu trzech kolejnych rund dochodzi do finału, w którym w ciągu trzydziestu sekund musi odgadnąć tytuły siedmiu piosenek prezentowanych w krótkich fragmentach. Zmaganiom uczestników towarzyszy doping zgromadzonej w studiu publiczności oraz krótkie występy znanych artystów z Polski i zagranicy, goszczących w programie.
19:30 - 20:05
Wiadomości
Serwis informacyjny prezentujący najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata, m.in. z dziedziny polityki, gospodarki, kultury oraz życia społecznego.
20:05 - 20:10
Sport
Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.
20:10 - 20:15
Kroniki CCC
20:15 - 20:25
Pogoda
Informacje na temat warunków atmosferycznych w najbliższych dniach w Polsce i Europie.
20:25 - 21:20
Wojenne dziewczyny
Opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej z perspektywy trzech młodych kobiet: Irki (Marta Mazurek), Ewki (Vanessa Aleksander) i Marysi (Aleksandra Pisula). Stojąc na progu swojego dorosłego życia, muszą zmierzyć się z okrucieństwami II wojny światowej. Przygotowywane od dzieciństwa do życia według standardów swego środowiska, nagle stają bezbronne wobec potężnych sił zła. Włączają się jednak w dramatyczną walkę przeciwko okupantowi.
21:20 - 23:30
Kwiat pustyni
13-letnia Waris Dirie (Soraya Omar-Scego) pochodzi z rodziny somalijskich pasterzy-nomadów. Zgodnie z wolą bliskich ma zostać czwartą żoną znacznie starszego mężczyzny. Nie mogąc sprzeciwić się ojcu, Waris decyduje się na ucieczkę. Dociera do Mogadiszu, gdzie mieszka rodzina jej matki. Krewni wysyłają ją do Londynu. Tu dziewczyna przez kilka lat pracuje jako pokojówka w somalijskiej ambasadzie. Po wybuchu wojny domowej w Somalii placówka ta zostaje zlikwidowana. Waris (Liya Kebede) grozi deportacja. Dzięki pomocy Marylin (Sally Hawkins) zamieszkuje w pensjonacie, należącym do Pushpy Patel (Meera Syal). Po jakimś czasie Dirie zwierza się Marylin, że jako pięciolatka została obrzezana. Przyjaciółka namawia ją na operację. Tymczasem Waris zauważa sławny fotograf mody, Terry Donaldson (Timothy Spall). Zaprasza ją na sesję zdjęciową i przedstawia agentce mody Lucindzie (Juliet Stevenson). Kobieta zaczyna przygotowywać ją do pracy na wybiegu.
23:30 - 00:05
Sportowa niedziela
Cotygodniowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych z kraju i ze świata.

Nadawcą transmisji jest użytkownik MOON. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.