POLSAT.FILM

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu aplikację na android TV, można ją pobrać tutaj.


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

14:35 - 16:25
Piekarz
Płatny zabójca Milo (Damian Lewis) ma dość życia w wielkim mieście i pracy, z którą ostatnio sobie nie radzi. Chcąc uniknąć przykrego spotkania z szefem, postanawia zaszyć się na walijskiej prowincji. Mieszkańcy wsi, w której się zatrzymuje, biorą go przez omyłkę za nowego piekarza. Ku swojemu zaskoczeniu, Milo szybko przyzwyczaja się do nowej sytuacji. Duża w tym zasługa Rhiannon (Kate Ashfield), miejscowej pani weterynarz, którą mężczyzna jest coraz bardziej zainteresowany. Niestety, idylla kończy się, gdy w okolicy pojawia się Bjorn (Nikolaj Coster-Waldau), kolega Mila po fachu...
16:25 - 18:30
Nic nie widziałem, nic nie słyszałem
Głuchy Dave (Gene Wilder) jest właścicielem kiosku z gazetami, papierosami i słodyczami. Zatrudnia do pomocy niewidomego Wally'ego (Richard Pryor). Pewnego dnia są świadkami, jak atrakcyjna Eve (Joan Severance) zabija bukmachera Sutherlanda (Anthony Zerbe). Niestety, policja niesłusznie posądza o morderstwo właśnie ich. Zostają aresztowani. Tymczasem Eve i jej przyjaciel Kirgo (Kevin Spacey) poszukują cennej monety, która należała do zabitego mężczyzny. Sądząc, że mają ją Dave i Wally, próbują wyciągnąć ich z aresztu za kaucją, podając się za ich adwokatów. Więźniowie domyślają się jednak, że to Eve jest zabójczynią. Dave jednak rozpoznaje piękną morderczynię. Zapamiętał ją, gdyż feralnego dnia jego uwagę przyciągnęły jej zgrabne nogi. Jego niewidomy kolega identyfikuje kobietę po zapachu perfum. W obawie o własne życie przerażeni przyjaciele ratują się ucieczką. Rozpoczyna się szalony pościg za zbiegami. Twórcą tej zabawnej komedii jest amerykański reżyser Arthur Hiller, kojarzony...
18:30 - 21:00
Odrzuceni
Indie, 1947 rok. Kraj odzyskuje niepodległość, uwalniając się spod panowania brytyjskiego. Powstaje też państwo Pakistan. Były żołnierz armii brytyjskiej, 38-letni Hindus Gian Singh (Jimi Mistry), wraca w rodzinne strony, do owdowiałej matki Shanti (Madhur Jaffrey). Zamierza uprawiać ziemię i wieść spokojne życie. W wyniku nieoczekiwanego splotu okoliczności musi zaopiekować się 17-letnią muzułmanką z Pakistanu - Naseem Khan (Kristin Kreuk). Relacje między Indiami i Pakistanem są napięte. Mimo wielu przeciwności Naseem i Gian zakochują się w sobie.
21:00 - 23:00
Uwięziona
Atlanta, 2005 rok. Sądzony za gwałt Brian Nichols (David Oyelowo) ucieka z aresztu, aby zobaczyć nowo narodzonego syna. Po drodze zabija kilka osób. Chcąc zwiększyć swoje szanse, uzbrojony mężczyzna bierze zakładniczkę. Jest nią Ashley Smith (Kate Mara), młoda samotna matka, która walczy z uzależnieniem od narkotyków. Uwięziona przez Nicholsa we własnym mieszkaniu kobieta jest przerażona. Jednak stopniowo nawiązuje więź z przestępcą, czytając mu chrześcijański poradnik, otrzymany od innej uczestniczki terapii. Obraz powstał na kanwie książki Ashley Smith "Unlikely Angel: The Untold Story of the Atlanta Hostage Story".
23:00 - 01:10
Wieczny student 3
Van Wilder (Jonathan Bennett), absolwent szkoły średniej, po wakacjach w Europie trafia do Coolidge - uczelni, w której najlepsze lata życia spędził jego ojciec. Niestety, campus w niczym nie przypomina idyllicznej szkoły z opowieści taty. Pod rządami rektora Reardona (Kurt Fuller) życie płynie w niej równie beztrosko, jak w... szkole wojskowej. Na dodatek rektor od czasów studenckich nie znosi ojca głównego bohatera i teraz przenosi swoją antypatię na Vana. Z pomocą nowych znajomych - Farleya (Nestor Aaron Absera) i Yu Dum Foka (Jerry Shea) Van stara się tchnąć trochę młodzieńczej energii w mury starej szkoły i zdobyć sympatię pięknej Kaitlin (Kristin Cavallari).

Nadawcą transmisji jest użytkownik ojo. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.