POSAT.FILM

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]00:55 - 06:00
Zakończenie programu (przerwa techniczna)
06:00 - 06:30
Ewa gotuje
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak można pięknie nakryć stół. A jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
06:30 - 07:30
Przyjaciółki 6
Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).
07:30 - 08:30
Przyjaciółki 6
Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).
08:30 - 10:45
Pierścień i róża
Akcja filmu rozgrywa się w wyimaginowanym państwie Paflagonii. Jego mieszkańcami są m.in. piękna służąca Rózia (Katarzyna Figura) - w rzeczywistości wypędzona w dzieciństwie ze swej ojczyzny księżniczka Różyczka, Waloroso (Bernard Ładysz) król-uzurpator, jego syn Lulejko (Stefan Każuro) i książę Bulbo (Zbigniew Zamachowski). Mają oni zaczarowany pierścień i magiczną różę o cudownym działaniu, które swych posiadaczy czynią w oczach innych osobami pięknymi, interesującymi i godnymi miłości. Gdy pierścień i róża zmieniają kolejnych właścicieli, akcja komplikuje się coraz bardziej. Czarna Wróżka (Zdzisława Specht) czuwa jednak nad losami bohaterów...
10:45 - 12:50
Lekarstwo na miłość
Joanna (Kalina Jędrusik), piękna pani architekt, nie wychodzi z domu, czekając aż zadzwoni do niej ukochany Janusz (Wieńczysław Gliński). Odbiera kilka pomyłkowych telefonów i ciągle słyszy, że ktoś chce rozmawiać z Honoratą i żąda kontaktu z centralą. Po pewnym czasie zniecierpliwiona Joanna podaje się za ową Honoratę. Nie ma pojęcia, że centrala to punkt kontaktowy szajki fałszerzy banknotów, a Honorata (Ewa Krzyżewska) jest ich łączniczką. Nieświadoma swojej roli Joanna daje się namówić na spotkanie Andrzejowi (Andrzej Łapicki), jednemu ze swoich tajemniczych rozmówców. Dziwne zachowanie nieznajomego intryguje panią architekt. Kobieta dochodzi do przekonania, że jest on szefem gangu. Razem ze swoją przyjaciółką Janką (Krystyna Sienkiewicz) postanawia go śledzić. Niebawem zostaje porwana przez członków gangu. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści Joanny Chmielewskiej "Klin".
12:50 - 14:45
Kocurro
Kot Gaturro ma talent do pakowania się w kłopoty. Do tego jest nieszczęśliwie zakochany w kotce Agacie. Ku jego rozpaczy woli ona bogatego Maksa, z którym planuje ślub. Tymczasem telewizyjny gwiazdor Michou rezygnuje z granej przez siebie roli. Producent serialu musi znaleźć jego następcę. Zostaje nim Gaturro. Rola przynosi mu wielką sławę. Z czasem dochodzi on jednak do wniosku, że popularność wcale nie pomaga mu w życiu. Wręcz przeciwnie, odkąd został gwiazdą telewizji, ma jeszcze więcej problemów. Pogrążony w smutku i bardzo samotny może liczyć tylko na jednego przyjaciela - mysz Rata Pita. Pomoże mu on rozwiązać jego kłopoty, nie zagubić się w świecie show-biznesu oraz zdobyć serce ukochanej Agaty.
14:45 - 16:55
Ale szopka!
Nauczyciel Paul Maddens (Martin Freeman) organizuje jasełka w podstawówce, w której pracuje. Jego podopieczni rywalizują z lokalną szkołą o miano twórcy najlepszego widowiska bożonarodzeniowego. W trakcie przygotowań pedagog dowiaduje się, że na widowni ma znaleźć się Jennifer (Ashley Jensen), z którą przed laty był związany. Kobieta zrobiła karierę w Hollywood, gdzie pracuje jako producentka. Mężczyzna chce zaimponować Jennifer jako reżyser szkolnego przedstawienia. Świąteczna atmosfera ma mu pomóc odzyskać dawną miłość.
16:55 - 19:05
Mąż idealny
Kate Mosley (Jennifer Aniston) pracuje w prestiżowej agencji reklamowej. Zależy jej na awansie, ale jej szef woli pracowników z ustabilizowanym życiem osobistym, więc samotna młoda kobieta nie ma większych szans na karierę. Kate bardzo podoba się kolega z pracy Sam Mayfair (Kevin Bacon), ale nie zwraca na nią uwagi. Wszystko zmienia się, kiedy do firmy trafia zdjęcie Kate siedzącej na kolanach przystojnego młodego mężczyzny, Nicka (Jay Mohr). Dziewczyna okłamuje wszystkich, że jest to jej narzeczony. Wkrótce szef docenia jej rozsądek, Sam natomiast zaczyna wyraźnie się nią interesować. Problemy zaczynają się, kiedy przełożony pragnie poznać narzeczonego swojej pracownicy osobiście. Kate widziała bowiem Nicka zaledwie przez chwilę podczas ślubu przyjaciółki i nie ma pojęcia kim on jest. Rozpoczyna poszukiwania.
19:05 - 21:00
Shrek
Sympatyczny i niezwykle gadatliwy osiołek poznaje ogra o imieniu Shrek - brzydkiego stwora o złotym sercu. Jego spokojną siedzibę w lesie wkrótce odwiedza gromada baśniowych postaci, które wygnał ze swojego królestwa okrutny i prostacki lord Farquaad. Shrek, początkowo niechętny towarzystwu natrętnego osiołka, decyduje się razem z nim wyruszyć do królestwa Duloc, siedziby tyrana. Ten zgadza się rozwiązać jego problem pod warunkiem, że ogr odnajdzie i przywiezie mu uwięzioną przez smoka kandydatkę na żonę. Jego wybranką jest piękna księżniczka Fiona. Przyjaciele wyruszają w drogę, w której przeżywają wiele zabawnych przygód... Film jest parodią baśni disneyowskich, na której świetnie bawią się zarówno dzieci, jak i dorośli. W polskiej wersji głosy głównym bohaterom użyczyli m.in. Jerzy Stuhr i Zbigniew Zamachowski.
21:00 - 23:00
Transporter
Francja. Frank Martin (Jason Statham), były członek brytyjskich oddziałów specjalnych, zarabia obecnie jako dostawca nielegalnych przesyłek. Zawsze przestrzega ustalonych zasad: nie interesuje go prawdziwe nazwisko nadawcy i odbiorcy oraz zawartość przewożonych paczek. Pewnego dnia ma dostarczyć przesyłkę do przestępcy zwanego Wall Street (Matt Schulze). Wbrew swoim zasadom postanawia zajrzeć do środka pakunku, ponieważ coś się w nim rusza. Znajduje w środku związaną młodą kobietę, Chinkę Lai (Qi Shu). Mimo wszystko dostarcza paczkę do adresata. Wkrótce odkrywa, że Wall Street zajmuje się nielegalnym przerzucaniem do Francji chińskich emigrantów, którzy w nowej ojczyźnie traktowani są jak niewolnicy. Lai chciała mu w tym przeszkodzić. Frank postanawia uwolnić dziewczynę, przez co wplątuje się w śmiertelnie niebezpieczną intrygę. Producentem filmu jest Luc Besson, reżyser takich filmów, jak "Nikita", "Leon Zawodowiec" czy "Piąty element".
23:00 - 01:10
Wulkan
W Los Angeles geolodzy rejestrują przejawy wzmożonej aktywności tektonicznej. Gwałtownie wzrasta temperatura wody w jeziorze w środku miasta, dochodzi też do niegroźnego trzęsienia ziemi. Doktor Amy Barnes (Anne Heche) ostrzega władze przed zagrażającym miastu niebezpieczeństwem, lecz nikt nie chce jej słuchać. Tymczasem nad ranem ogromna fala rozżarzonej do czerwoności lawy zalewa centrum i niszczy wszystko, co stoi na swojej drodze. Tony wulkanicznego popiołu opadają na budynki i ulice. Burmistrz powołuje sztab kryzysowy i do akcji wkraczają służby ratownicze. Dowodzi nim energiczny i odważny Mike Roark (Tommy Lee Jones). Ratownik wpada na pomysł, który pozwoli powstrzymać lawę i uratować miasto przed zagładą.

Nadawcą transmisji jest użytkownik ojo. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione


Platforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij