Romance Posat

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

11:00 - 12:00
Nasz nowy dom
Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.
12:00 - 13:00
Nasz nowy dom
Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierownik robót Artur Witkowski i jego zespół. Tym razem ekipa dotrze m.in. w Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i na Zamojszczyznę.
13:00 - 14:00
Hotel 52
W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.
14:00 - 15:00
Wojna i pokój
Rosja, rok 1805. Napoleon przygotowuje się do ataku na Europę. U Rostowów trwają przygotowania do imienin hrabiny (Hannelore Elsner) i jej uroczej córki, Nataszy (Clémence Poésy). Podczas uroczystości Natasza poznaje księcia Andrzeja Bołkońskiego (Alessio Boni), który przekazuje wieść o wybuchu wojny. Tego samego dnia z Paryża powraca też najlepszy przyjaciel Rostowów, Pierre Bezuchow (Alexander Beyer). Losy trójki bohaterów przeplatają się na tle niespokojnych czasów wojen napoleońskich. Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja pod tym samym tytułem.
15:00 - 16:00
Powiedz TAK!
Życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek planują zrobić karierę w branży ślubnej. Prym wiedzie Basia (Katarzyna Zawadzka), która marzy o wielkiej miłości. Zgodnie z życzeniem ojca (Cezary Pazura) kobieta miała zostać prawniczką, ale życie napisało dla niej inny scenariusz. Okazuje się, że niepoprawna romantyczka sprawdza się jako organizatorka ślubów i weselnych uroczystości.
16:00 - 17:00
2XL
Biolog Agata Dec (Elżbieta Romanowska) pracuje w laboratorium analiz medycznych "LAM" i publikuje artykuły w czasopismach naukowych. Pozornie pewna siebie kobieta ma wiele kompleksów, z których największym jest otyłość. Uzależniona od czekolady dietetyczka Laura Zabawska także boryka się z nadwagą. Jej małżeństwo przeżywa kryzys, ponieważ mąż nie akceptuje kobiet w rozmiarze XXL. Laurze pomaga siostra, która radzi jej, by zaszła w ciążę. Zabawska stawia mężowi ultimatum: albo dziecko, albo wyprowadzka. Tymczasem Agata dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na otyłość jest dieta składająca się z sałaty i kawy. Żywiąc się w ten sposób, po kolejnym z omdleń trafia do szpitala. Lekarz radzi, aby skontaktowała się z dietetyczką. Dec trafia na konsultacje do Zabawskiej. Początkowo panie nie przypadają sobie do gustu. Jednak walcząc z tym samym problemem, zaprzyjaźniają się.
17:00 - 18:00
Przyjaciółki
Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).
18:00 - 19:00
Nasz nowy dom
Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.
19:00 - 21:00
Od czasów do czasów
Rok 1944. Młoda kobieta wysyła swojego trzynastoletniego syna, Tolly'ego (Alex Etel), do wiejskiej posiadłości jego babci, Linnett (Maggie Smith). Starsza pani jest przygnębiona, gdyż ojciec chłopca, a jej syn zaginął bez wieści na froncie. Na miejscu Tolly szybko zaprzyjaźnia się z ogrodnikiem Boggisem (Timothy Spall) i odkrywa, że w starym, zaniedbanym domostwie dochodzi do osobliwych zdarzeń. Okazuje się, że Linnett gości u siebie duchy dawnych członków rodziny, kapitana Oldknowa (Hugh Bonneville), jego żony Marii (Carice van Houten) oraz dwójki ich dzieci: córki Susan (Eliza Bennett) i syna Seftona (Douglas Booth). Dzięki własnym przodkom chłopak przenosi się w czasie do początków XIX wieku. Wpada na trop fascynującej historii rodzinnej, która od wielu lat była trzymana w ścisłej tajemnicy. Adaptacja niezwykle popularnej w Wielkiej Brytanii powieści dziecięcej "The Chimneys of Green Knowe" Lucy M. Boston.
21:00 - 22:55
Grzeczny i grzeszny
Nick Twisp (Michael Cera), jak na nastolatka przystało, zmaga się z wieloma problemami związanymi z dorastaniem. Jego sytuacja jest jednak trudniejsza niż większości rówieśników. Po rozwodzie rodziców mieszka on bowiem z matką Estelle (Jean Smart) i jej prymitywnym kochankiem Jerrym (Zach Galifianakis) w obskurnej przyczepie kempingowej. Wkrótce jednak jego nudne życie nabiera sensu. Podczas wakacji poznaje Sheeni (Portia Doubleday), w której się zakochuje. Jest przekonany, że to dziewczyna jego życia. Problem w tym, że ona ma już chłopaka, a jej rodzice są niezwykle religijnymi ludźmi, którzy starają się trzymać córkę z dala od wszelkich pokus. Twisp nie potrafi poradzić sobie z tymi przeciwnościami aż do czasu, gdy pojawia się Francois Dillinger, alter ego Nicka, będące jego zupełnym przeciwieństwem. Szepcze mu on do ucha rady, który żaden grzeczny chłopiec nie powinien słuchać...
22:55 - 01:15
Niewygodna prawda
Policjantka Kathryn Bolkovac (Rachel Weisz) dołącza do sił pokojowych ONZ stacjonujących w Bośni. Jej zadaniem jest doradzanie i szkolenie miejscowych stróżów prawa. Przez przypadek poznaje historię młodej Ukrainki, którą wuj sprzedał do domu publicznego w zachodniej Europie. Niebawem Kathryn odkrywa więcej podobnych przypadków. Gdy okazuje się, że w ten nielegalny proceder zamieszani są pracownicy ONZ, policjantka przedstawia sprawę przełożonym. Ci, chcąc zatuszować niewygodne fakty, wyrzucają ją z pracy. Kathryn nie daje się jednak zastraszyć i postanawia przedstawić prawdę światowej opinii publicznej. Z pomocą przychodzą jej jedynie Madeleine Rees (Vanessa Redgrave) i Peter Ward (David Strathairn). Fabularny debiut Larysy Kondracki. Scenariusz powstał na podstawie prawdziwej historii Kathryn Bolkovac, amerykańskiej policjantki, która podczas misji w Bośni wpadła na trop afery seksualnej z urzędnikami ONZ w roli głównej.

Nadawcą transmisji jest użytkownik Engelberto. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.

YOY.TV nie zajmuje się rozprowadzaniem plików chronionych prawem autorskim. Strona nie zawiera żadnych plików.   zamknij