BBC Earth HD

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

19:00 - 20:00
W okowach mrozu 5
Piąty sezon dokumentalnej opowieści o losach mieszkańców Alaski. Sue Aikens, Jessie Holmes, Glenn Villaneuve i rodzina Hailstone'ów starają się przetrwać ostrą zimę. Kolejny rok z rzędu podejmują wyzwanie, które rzuca im natura. Dni są coraz krótsze, więc bohaterowie przemierzają nieprzyjazne tereny i starają się przed nadejściem siarczystych mrozów zebrać jak najwięcej zapasów. Krótsze dni oznaczają również mniej czasu na wykonanie codziennych obowiązków, takich jak polowanie na zwierzynę, zastawienie sideł, wyścigi psich zaprzęgów, czy prace na dworze.
20:00 - 21:00
Wiemy, co jemy?
Profesor - Alice Roberts, szef kuchni - Tom Kerridge i dziennikarz - Sean Fletcher przekazują widzom najcenniejszą wiedzę o gotowaniu, ciekawych przepisach kulinarnych, artykułach spożywczych i zawartych w nich składnikach. Rozmawiają ze specjalistami w dziedzinie żywienia i żywności, eksperymentują i starają się odpowiedzieć na wiele trudnych pytań. Nie unikają problemów natury etycznej, związanych z ludzką dietą.
21:00 - 22:00
Z miłości do mięsa
Matthew Evans, popularny australijski szef kuchni a obecnie rolnik i hodowca, sprawdza, skąd pochodzą duże ilości mięsa oraz czy konsumenci wiedzą, w jakich warunkach żyją zwierzęta hodowlane.
22:00 - 23:00
Kto chce zostać astronautą?
W ciągu sześciu tygodni pod okiem surowego jury w składzie: astronauta Chris Hadfield, badacz medyczny NASA dr Kevin Fong i psycholog Iya Whiteley dwunastu śmiałków zmierzy się w ekstremalnych konkurencjach, które zazwyczaj zarezerwowane są dla rzeczywistych kandydatów na astronautów. Odbędą lot paraboliczny zero-G w specjalnym samolocie oraz udadzą się do podwodnego laboratorium. Każdy uczestnik musi się wykazać sprytem, nieprzeciętną sprawnością fizyczną i inteligencją.
23:00 - 00:05
Sygnały z kosmosu
Ludzie od wieków zastanawiali się czy istnieje we wszechświecie inna cywilizacja od naszej. Specjaliści wysyłali w kosmos setki sygnałów, jednak nigdy nie dostali odpowiedzi. W ostatnich latach środowisko astronomów zafascynowały tajemnicze sygnały z kosmosu, których pochodzenie i znaczenie ciężko wyjaśnić. Twórcy filmu ukazują ludzkie dążenia do znalezienia innych form życia we Wszechświecie. Opowiadają o tajemniczych obiektach oraz niewyjaśnionych zjawiskach, które fascynują zwolenników teorii życia pozaziemskiego.

Nadawcą transmisji jest użytkownik maria J. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.