Animal Planet

teraz płać kartą - https://licenses24.co.uk/yoytv/index.php


yoyLogotype yoytv 16:9
Format obrazu 16:9 4:3 12:5 3:4
Wersja podstawowa kinowa

06:45 - 07:30
Weterynarz z antypodów
Codzienna praca doktora Chrisa Browna, który prowadzi praktykę weterynaryjną w pobliżu Bondi Beach w Sydney. Dyżuruje on 24 godziny na dobę. Chris leczy wszystkie zwierzęta zamieszkałe w mieście, na wsi, w buszu oraz lokalnym zoo. Jego pacjentami są, zarówno domowe czworonogi i zwierzęta gospodarskie, jak i dziko żyjące stworzenia. w mieście, na wsi, w buszu i zoo. Zwierzęta, wymagające specjalistycznego leczenia kieruje do niewielkiego szpitala weterynaryjnego pod opiekę doktor Lisy Chimes. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz salę operacyjną.
07:30 - 08:00
Australijscy weterynarze
Widzowie podglądają codzienną pracę dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą weterynarzy, Jamesa i Anthony'ego, którzy poznali się jeszcze na studiach. W niewielkiej australijskiej miejscowości wspólnie prowadzą klinikę weterynaryjną, w której przyjmują zarówno zwierzęta domowe, jak i bardziej egzotyczne np. pytony, agamy brodate czy alpaki.
08:00 - 09:00
O psach, kotach i innych pupilach
Kolejna odsłona nietypowej encyklopedii przedstawia różne gatunki, które można trzymać w domu. Specjaliści i właściciele zwierzaków szczegółowo omawiają ich wyjątkowe cechy. Poznamy historię hodowli oraz tajniki prawidłowej opieki nad zwierzętami przy uwzględnieniu ich naturalnych potrzeb. Spotkamy również najsłynniejszych na świecie domowych pupili. Zajrzymy na prestiżowe wystawy oraz podejrzymy przygotowania do stylizowanych sesji zdjęciowych.
09:00 - 10:00
Kot z piekła rodem
Behawiorysta Jackson Galaxy spieszy na pomoc zdesperowanym właścicielom, którzy nie potrafią zapanować nad swoimi niesfornymi kocimi pupilami. Pod jego fachowym okiem rozbrykane i agresywne bestie, stają się potulnymi mruczkami.
10:00 - 11:00
Projekt akwarium
Dwaj przyjaciele, Wayde King i Brett Raymer, prowadzą razem biznes. Od 14 lat są właścicielami największej w USA firmy zajmującej się budową i aranżacją akwariów Acrylic Tank Manufacturing. Budują oni najbardziej szalone, ekstrawaganckie i jedyne w swoim rodzaju zbiorniki wodne.
11:00 - 13:00
Ginący świat
Zdobywca Oscara Louie Psihoyos i jego ekipa przybliżają dwa główne zagrożenia, które powodują wymieranie całych ekosystemów na Ziemi. Pierwszym z nich jest handel dzikimi zwierzętami, zaś drugie to wzmożona emisja gazów cieplarnianych i coraz mocniej zakwaszone oceany, niezwykle niebezpieczne dla życia i możliwości przetrwania wielu zwierząt. Za problemem tym stoją właściciele koncernów naftowych i gazowych, którzy dokładają wielu starań, by wyciszyć ten temat wśród społeczeństwa.
13:00 - 14:00
Wkręceni w survival
Mężczyzna zostaje porwany i z zawiązanymi oczami pozostawiony w szczerym polu przez ekipę survivalowców. W ciągu 100 godzin musi samodzielnie powrócić do cywilizacji.
14:00 - 15:00
Zaplątani w survival
Dwie zupełnie inne z charakteru i o różnym poziomie doświadczenia survivalowego osoby zostają związane w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą razem spędzić 10 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.
15:00 - 16:00
Na ratunek psom z Detroit
Raper Hush Carlisle i jego pomocnicy starają się ratować psy, które brały udział w walkach. Zależy im, by znaleźć nowy dom dla każdego z czworonogów.
16:00 - 17:00
Królowa lwów 2
Misją Andi Rive jest uratowanie rezerwatu dla lwów Glen Garriff w Republice Południowej Afryki. Kiedy Andi kilka lat temu po raz pierwszy trafiła w to miejsce, zachwyciła się jego majestatycznymi mieszkańcami. Porzuciła miejskie życie i poświęciła się opiece nad lwami oraz szerzeniu wiedzy o tym wyjątkowym, coraz bardziej zagrożonym gatunku. Pomaga jej Kathy Murrell, emerytka z Wielkiej Brytanii, która także zakochała się w wielkich kotach, gdy odwiedziła rezerwat w czasie wakacji w RPA. Andi i Kathy z pomocą kilku pracowników rezerwatu biorą na siebie ogromną odpowiedzialność. Glen Garriff na razie chroni lwy przed myśliwymi - ale jak długo uda się utrzymać ten stan? Czy to wyjątkowe miejsce przetrwa?
17:00 - 18:00
Strażnicy Teksasu 2
Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Ich celem są przemytnicy narkotyków i kłusownicy, którzy działają na granicy z Meksykiem.
18:00 - 19:00
Kot z piekła rodem
Behawiorysta Jackson Galaxy spieszy na pomoc zdesperowanym właścicielom, którzy nie potrafią zapanować nad swoimi niesfornymi kocimi pupilami. Pod jego fachowym okiem rozbrykane i agresywne bestie, stają się potulnymi mruczkami.
19:00 - 20:00
Kot z piekła rodem
Behawiorysta Jackson Galaxy spieszy na pomoc zdesperowanym właścicielom, którzy nie potrafią zapanować nad swoimi niesfornymi kocimi pupilami. Pod jego fachowym okiem rozbrykane i agresywne bestie, stają się potulnymi mruczkami.
20:00 - 21:00
Dogonić tornado
Co roku poważni naukowcy, ale także ekscentrycy i pasjonaci, z niecierpliwością czekają na sezon tornad. Mają jeden cel. Każdy z nich jako pierwszy chce zauważyć jedno z najgroźniejszych i najbardziej niebezpiecznych zjawisk matki natury - nadchodzące tornado. Dla meteorologa Josha Wurmana i filmowca Seana Caseya samo spostrzeżenie zbliżającego się silnego wiatru nie jest już niczym szczególnym. Oni zamierzają dokonać czegoś wręcz niemożliwego - dostać się w sam środek tornada. Wurman i Casey pracują w doskonale się uzupełniającym duecie. Meteorolog potrzebuje kogoś, kto na taśmie uwieczni jego dokonania, z kolei filmowiec niewiele zdziała bez naukowej ekspertyzy specjalisty. Wspólnie podróżują zatem w pogoni za tornadami.
21:00 - 22:00
Z miłości do zwierząt
Bill jest współczesnym Dr Dolittle, który szkoli zwierzęta do gry na scenie i na ekranie.
22:00 - 23:00
Floryda: Inwazja rekinów
Biolog Greg Skomal szuka odpowiedzi na to pytanie, dlaczego wybrzeże Florydy stało się nowym siedliskiem dla żarłaczy białych na Atlantyku. Widzowie zobaczą, jak znakuje drapieżniki u wybrzeży Cape Cod.
23:00 - 00:00
Na straży przyrody
Program o pracy strażników przyrody patrolujących rozległe tereny stanu Waszyngton. 143 funkcjonariuszy przyrodniczego pogotowia ryzykuje życie, przemierzając tereny, na których grasują dzikie zwierzęta i groźni bandyci. Śmiałkowie z elitarnej jednostki tropią dzikie bestie, ścigają przestępców poszukiwanych listem gończym i łapią kłusowników

Nadawcą transmisji jest użytkownik SUPERMAX. (broadcaster / transmission owner) - Zgłoś naruszenie

Wszystkie
  • Wszystkie
  • Sport
  • Rozrywka
  • Wiadomości
  • Muzyka
  • Dla dzieci
  • Film
  • Wiedza
  • Seriale
  • erotyka
Ulubione

Jeżeli masz problem z oglądaniem, możesz użyć wersji poprzedniej lub wersji antycznejPlatforma YOY.tv to wirtualna przestrzeń, gdzie znajdziesz szereg najpopularniejszych polskich kanałów na żywo (np. tvp 1). To doskonała alternatywa dla drogiej telewizji kablowej, którą można oglądać tylko we własnym domu. Darmowa polska telewizja online umożliwia oglądanie wszystkich programów żywo w dowolnym miejscu na świecie. YOY.tv obsługuje wszystkie popularne urządzenia, które mają dostęp do Internetu, np. komputer, telefon, czy tablet. Wysoka jakość darmowej polskiej telewizji umożliwia komfortowe oglądanie wszystkich kanałów w tym kanał tvp 1. Obraz przesyłany jest online, dlatego każdy użytkownik może na bieżąco śledzić jego ulubione programy, filmy, czy seriale, wszystko online.