Aktualności

teraz płać kartą - https://licenses24.co.uk/yoytv/index.php

Copyright

Broadcast content on this site is transmitted by users who declare that they have the right and license for broadcast.

HTTPS

W drodze o bezpieczeństwo naszych użytkowników YOY TV wprowadziło certyfikat HTTPS.

nie mogę oglądać?

Pamiętaj aby oglądać pogramy za każdym razem musisz być zalogowany do swojego konta.

German-language programs

We encourage to watch TV programs in German language. on the left simply select the country: - Germany

English-language programs

We encourage to watch TV programs in English language. on the left simply select the country: - Great Britain - USA - India - Canada - Australia - Nigeria

Przypomnienia SMS

YOY TV od dnia dzisiejszego udostępnia Państwu nową funkcjonalność polegającą na wysyłanych przypomnieniach sms o ulubionych programach telewizyjnych. Życzymy miłego korzystania z Serwisu YOY TV

Program telewizyjny

Od dzisiaj oddaliśmy dla Państwa nową funkcjonalność polegającą na możliwości śledzenia oraz zaplanowania oglądania ulubionego kanału za pomocą programu telewizyjnego. Życzymy mile spędzonego czasu na serwisie YOY.

jest nas coraz więcej

Liczba osób korzystających z serwisu YOY (www.yoy.tv) jest coraz większa. Serdecznie zapraszamy życzymy miłego oglądania

teraz płatności sms

od tej chwili wszyscy użytkownicy chcący zakupić pakiety premium, otrzymali taką możliwość. Od dnia dzisiejszego zostali dodani wszyscy operatorzy komórkowi na świecie

Tematem dominującym tego tekstu jest telewizja internetowa. Zainteresowanych serdecznie zachęcamy do lektury!

Na pewno niejednokrotnie będąc w pracy lub w szkole przegapiliśmy swój ulubiony program w telewizji. Nagrywanie może przysporzyć problemy, bo potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt, a to dodatkowy wydatek. Dobrym rozwiązaniem może być telewizja online. Takie platformy internetowe utworzyło już wiele stacji telewizyjnych (przykładowo TVP czy TVN). Warto poszukać w sieci.

Telewizja internetowa to rozwiązanie umożliwiające oglądanie kanałów telewizyjnych bez abonamentu. Stacje telewizyjne coraz częściej decydują się transmitować swoje programy w sieci, bo zwiększa to liczbę widzów. Z kolei dla nich to korzystna opcja, z uwagi na możliwość obejrzenia wybranego programu w dowolnym czasie. Telewidzowie na przykład TVP1 i TV PULS, powinni być zadowoleni.

Popularnym trendem stosowanym przez stacje telewizyjne jest tworzenie platform, na których znajduje się tak zwana telewizja za darmo. Innymi słowy, użytkownik najczęściej po zarejestrowaniu się oraz założeniu konta, otrzymuje dostęp do zasobów programów transmitowanych przez dany kanał telewizyjny. Wtedy za pomocą przeglądarki internetowej ma możliwość w dowolnie wybranym czasie go obejrzeć.

Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z posiadania telewizora. Nie dziwi to, ponieważ szeroko rozumiane media przenoszą swoją działalność do sieci. Takie kroki podejmują również stacje telewizyjne. To korzystne rozwiązanie dla telewidzów, którzy są zainteresowani zagranicznymi kanałami. Dotyczy to stacji o różnej tematyce, na przykład można oglądać Cartoon Network bądź Discovery Channels.

Jeśli przegapiliśmy swój ulubiony program w telewizji, nic straconego. Z pewnością odnajdziemy go w sieci. Powstaje w wirtualnej rzeczywistości wiele stron lub platform internetowych, na których udostępniane są różne kanały. Jest duże prawdopodobieństwo, iż jest tam to, czego szukamy.