Instrukcja Gdrive/Dropbox

chcesz zostać naszym reseller-em napisz na [email protected]
1
Pobierz plik instalacyjny .apk na komputer
2
Umieść pobrany plik .apk na dysku google lub DropBoxie.
3
W ustawieniach telewizora, w sekcji Ustawienia - Osobiste - Bezpieczeństwo, włącz "Nieznane źródła" (umożliwi to instalację aplikacji spoza marketu Google telewizora).
4
W menu głównym telewizora wybierz Google Play, żeby wejść do marketu Google. Następnie wyszukaj aplikację ES File Explorer File Manager (jest ona bezpłatna), wybierz ją i kliknij "ZAINSTALUJ" a następnie otwórz aplikację.
5
Przejdź do sekcji Sieci, wybierz Chmura. Kliknij "Nowy".
6
W pojawiającym się oknie wybierz Gdrive lub DropBox. Zaloguj się na konto Google lub DropBox.
GDRIVE
DROPBOX
7
Kliknij na ikonę Twojego konta Google lub Dropbox (wyświetli się zawartość dysku).Wybierz zapisany w kroku 2 plik .apk.
GDRIVE
DROPBOX
8
Pojawi się okno ładowania pliku. Następnie pojawi się okno „Właściwości” - kliknij "Zainstaluj". Pojawi się okno: Zainstalować tę aplikację ? Nie ma specjalnych wymagań dotyczących dostępu.” - kliknij "INSTALUJ".
9
Po zakończonej instalacji pojawi się okno z komunikatem „ Aplikacja została zainstalowana”.Kliknij "OTWÓRZ", jeżeli chcesz uruchomić aplikację już teraz lub "GOTOWE", jeżeli chcesz uruchomić aplikację później. Zainstalowaną aplikację yoy.tv znajdziesz w menu głównym telewizora, w zakładce „Aplikacje”.
10
Po otwarciu aplikacji wyświetli się okno z formularzem logowania i rejestracji. Jeżeli nie posiadasz konta kliknij "Zarejestruj się" - zostaniesz przekierowany na stronę www, gdzie będziesz mógł dokonać rejestracji. Jeżeli posiadasz już konto kliknij "Zaloguj się" i użyj poprawnych danych logowania lub wybierz "Zaloguj przez Facebooka".

Życzymy miłego oglądania :-)